Aranżacja w centrum rehabilitacji

Ostatnio zastanawialiśmy się z moim mężem nad tym, czy by nie zrobić remontu u nas w firmie. Od kilkunastu lat prowadzimy centrum rehabilitacji i od tego czasu nie zrobiliśmy nic więcej, by udoskonalić lub zmodyfikować nasze wnętrze. I to właśnie był błąd bo konkurencja zaczęła się rozwijać na masową skale i mieli do tego tak pięknie urządzone przychodnie, że tylko im ich pozazdrościć.

Aranżacja wnętrz – co warto zmienić?

najlepsza aranżacja wnętrz w LubliniePostanowiliśmy z małżonkiem, że w ciągu miesiąca nasza przychodnia będzie zupełnie inna, lepsza i bardziej nowoczesna. Już mamy nawet projekt, który nam wykonał projektant wnętrz. Bardzo mi się on podoba. Gdybym mniej więcej miała powiedzieć o tym, jak będzie wyglądało nasze centrum to powiem, że całkowicie się zmieni kolor ścian. Obecnie mamy jasnozielony, taki jaki jest na salach operacyjnych. Wygląda nieprzyjaźnie. Teraz będzie koloru różowego z białymi dodatkami. Niektóre ściany działowe w gabinetach zabiegowych będą miały naklejoną fototapetę na której będzie widać ludzi zdrowych, uprawiających sport,. Wszystko po to, by zmotywować pacjentów. Liczę, że będzie to najlepsza aranżacja wnętrz w Lublinie jeżeli chodzi o zakłady rehabilitacji. Nie bez powodu kupujemy nowe meble w rejestracji, stoliki oraz krzesła. Przyda się również wygodna i elegancka sofa w kolorze fuksji. Sama sala do kinezyterapii będzie koloru białego. Jesteśmy w trakcie zakupienia nowych drabinek, pomarańczowych mat kolorowych piłek do ćwiczeń, Zmieni się również oświetlenie. Teraz będą tutaj eleganckie halogeny. Na ścianach oczywiście będą wisiały obrazy imitujące aktywność ruchową.

Mam nadzieję, że nowy image zaintryguje pacjentów i przyciągnie nowych. Jak widać, wnętrze jest bardzo ważne jeżeli zależy nam na tym, by być popularnym i mieć korzyści płynące z firmy.