Bar mleczny i nowe panele 3d

Jestem kucharką od dwudziestu pięciu lat. Nie ukończyłam żadnej szkoły zawodowej ale zajmuje się tym niemal od dzieciństwa. Przez osiemnaście ostatnich lat pracowałam jako kucharka na stołówce szkolnej.

Nasz lokal – czy panele 3d wytrzymają?

panele 3dW zeszłym roku była jednak duża redukcja i ja i moje trzy koleżanki straciłyśmy pracę przed samą emeryturą. Postanowiłyśmy jednak się nie załamywać i zdecydowałyśmy się, że założymy własny bar mleczny. Każda z nas dostała dofinansowanie z urzędu pracy i za te pieniądze kupiłyśmy lokal niedaleko starówki. Do tego trzeba było kupić całe wyposażenie. Najdroższe było specjalistyczne wyposażenie kuchenne ale starczyło pieniędzy na wszystko. Teraz zostało nam jeszcze urządzenie jadalni. Poprosiliśmy do pomocy syna pani Marii. Sprzedaje on panele dekoracyjne 3d i zastawiałyśmy się, czy nie zamontować takich paneli w naszym barze. Przede wszystkim kusi nas niska cena. Poza tym chciałybyśmy aby wnętrze przemawiało do młodych. Same jesteśmy już wiekowe kobiety i nie bardzo znamy się na takich rzeczach. Zdajemy sobie sprawę, że gdybyśmy urządziły jadalnie po swojemu to odwiedzaliby nas tylko dziadkowie. Dlatego powierzyliśmy wystrój Piotrowi i on również uważa, że panele ścienne 3d to dobry pomysł. Martwimy się tylko ile takie panele 3d potrafią wytrzymać.

Nie chciałybyśmy remontować jadalni co drugi rok. Piotr zapewnia nas jednak, że panele są wytrzymałe i my mu wierzymy. Właśnie wybieramy najładniejszy motyw i zabieramy się za wykończenie lokalu. Już nie mogę się doczekać kiedy nasz bar mleczny zostanie otwarty.