Bogata oferta regałów metalowych

W naszej bogatej ofercie znajduje się bardzo szeroki wybór regałów. Regały wysokiego składowania, w głównej mierze są wykorzystywane do magazynowania towarów, które są ciężkie i duże. Z kolei regały paletowe są najlepsze do składowania produktów, które umieszcza się na paletach. Regały magazynowe stanowią obecnie niezbędny element wyposażenia każdego magazynu. Dzięki nim można w wyraźny sposób zmniejszyć koszty ponoszone na logistykę.

Metalowe regały generują oszczędności związane z magazynowaniem

regały metaloweRegały paletowe pozwalają również zoptymalizować przestrzeń użytkową naszego magazynu. Umożliwią we właściwy zorganizować ruch logistyczny w każdym przedsiębiorstwie. Regały metalowe składają się z następujących elementów: nóg (przyściennej lub dwustronnej), półek, wsporników półek, a także pleców. Istnieją również 3 opcje pozwalające na właściwą regulację kąta nachylenia. Regały naszej firmy cieszą się obecnie wielkim zainteresowaniem wśród klientów. Wyróżniają się wysoką estetyką, funkcjonalnością, atrakcyjną, konkurencyjną i przystępną ceną oraz trwałością. Regały stanowią niezbędny element wyposażenia zarówno każdego sklepu, jak i magazynu.

Regały sklepowe wyróżniają się wysoką solidnością wykonania, najwyższą jakością oraz atrakcyjnym wyglądem. Ponadto są bardzo wytrzymałe na wszelkiego rodzaju obciążenia. Ze względu na swoją uniwersalnością, nadają się do każdego sklepu. Pozwalają w atrakcyjny sposób eksponować oferowany towar. Charakteryzują się również łatwością w montażu i demontażu. Stanowią bardzo popularny i powszechnie stosowany element wyposażenia sklepowego i magazynowego.