Catering na wesele

Moje wesele zbliżało się wielkimi krokami, a wiadomo jakie to ważne, lecz stresujące wydarzenie w życiu każdej kobiety. Każda z nas chce, żeby wszystko było idealnie.

Obiady weselne bardzo często organizowane są przez firmy cateringowe

obiadPiękna suknia ślubna, udekorowana sala weselna, idealny makijaż i fryzura, no i oczywiście mężczyzna z marzeń u boku. W moich przygotowaniach weselnych najbardziej pomagała mi przyjaciółka, która tez wyszła niedawno za mąż, więc wiedziała jak to jest. O dziwo, najszybciej poszło mi z wyborem sukienki. Od razu sobie upatrzyłam jedną na wystawie i tylko musiałam znaleźć swój rozmiar. Dobranie dodatków do sukienki i kwiatów również poszło bardzo dobrze. Najgorzej było z jedzeniem. Catering ze Szczecina, który zamówiła koleżanka miał już w tym terminie inne wesele i nie mogli mnie obsłużyć. Musiałam więc szukać gdzie indziej. Dobre jedzenie jest w końcu bardzo ważne, żeby goście nie opuścili wesela głodni. Dobrze przynajmniej, że tort zamawiałam gdzie indziej i nie musiałam się o niego martwić. Moja cukiernia w okolicy jest bardzo dobra i robi świetne torty weselne. Pozostawały jednak jeszcze te pechowe obiady. Długo szukałam firmy, która oferowałaby dobre dania w rozsądnej cenie, a jednocześnie miała wolny termin. Udało mi się niemalże w ostatnim momencie, na miesiąc przed weselem. Ktoś odwołał zamówienie na imprezę rodzinną i mogli mi przywieźć obiady.

Bardzo się cieszyła i byłam spokojniejsza, bo wszystko było już przygotowane i mogłam zająć się ostatnimi szczegółami, żeby mój ślub i wesele było takie, jakie sobie wymarzyłam.