Chłopak siostry wykonuje piękne meble

Chłopak mojej siostry ma dobry fach w ręku. Kiedy poznałam Artura byłam pod jego ogromnym urokiem. Nawet zazdrościłam siostrze, że udało jej się poznać tak fajnego chłopaka. Bardzo się cieszę, ze tak dobrze im się układa. Artur jest stolarzem i przygotowuje szafy na zamówienie do każdego pomieszczenia.

Chłopak siostry przygotowuje meble na wymiar

szafy wnękowe na wymiar z WarszawySzafy wnękowe na wymiar z Warszawy są często poszukiwane i chętnie wybierane przez klientów. Artur ma wiele zamówień. Siostra mówiła, że planuje z Arturem kupić sobie mieszkanie i dzięki jego pracy dostaną kredyt. Artur bardzo dobrze zarabia bo szafy wnękowe na wymiar z Warszawy są w dobrych cenach i każde zamówienie jest dla niego bardzo ważne. Stara się wykonywać wszystkie zlecenia jak najlepiej. Zależy mu na zadowoleniu klientów a także na polecaniu jego usług nowym osobom. Ja także skorzystałam z jego umiejętności zarówno jak nasi rodzice. Artur w wolnym czasie przygotował dla nas szafy wnękowe na wymiar z Warszawy. Rodzice mają inny kolor i model. Ich szafy są większe. Moja szafa jest mniejsza ponieważ moje mieszkanie nie jest za duże i musieliśmy dopasować szafę do możliwości mieszkaniowych. Szafy wnękowe na wymiar z Warszawy są strzałem w dziesiątkę. szafa została przygotowana specjalnie dla mnie. Spełnia wszystkie moje prośby. Artur dokładnie zaprojektował ją tak jak ja sobie wyobrażałam. Mogę spokojnie pomieścić wszystkie swoje rzeczy, które chciałam w niej przechowywać. Jestem z niej bardzo zadowolona.

Sporo znajomych dopytywało się mnie kto przygotował dla mnie tak piękną szafę. Usługi Artura poleciłam już kilku znajomym. Mam nadzieję, że uda im się ze sobą dogadać i dzięki mnie będzie miał nowe zamówienia. Wiem, że teraz przyda im się każdy grosz. Cieszę się, że mogłam im pomóc.