Chwila odprężenia z świecami zapachowymi

Zwiedzanie galerii handlowych to mój pomysł na spędzanie wolnego czasu, na pewno niektórzy powiedzą, że jestem próżna, ale to moja inicjatywa i ją realizuję. Pewnego dnia przechodząc obok wystawy sklepowej zauważyłam kolorowe woski zapachowe, wyglądały tak przyciągająco, że postanowiłam, wejść do sklepu.

Świece zapachowe o przeróżnej gamie zapachowej

świece zapachoweOkazało się, że to woski Kringle Candle, oglądałam opakowania, czytałam etykiety i zastanawiam się jak to możliwe żeby w takim pudełeczku zawrzeć takie aromaty jak pachnąca dynia zanurzona w mleku i słodkiej wanilii czy zapach pieczonych jabłek z dodatkiem cynamonu i goździków. Już same opisy wywoływały przypływ apetytu a co dopiero gdybym rozgrzała te woski zapachowe w domu. Poczułam się odurzona aromatami, które przywodziły mi na myśl wspomnienia z dziecięcych lat, dystrybutorzy potrafią tak bajecznie opisywać woski zapachowe, że byłam pełna podziwu i coraz większej ochoty na zakup kilku sztuk. Obok na półce stały gustowne kominki, do których można włożyć woski Kringle Candle i cały zestaw tworzył piękną kompozycję elegancji i zniewalającego zapachu. W sklepie zauważyłam również różne świece zapachowe yankee candle w wykwintnych opakowaniach i od razu pomyślałam o mamie, która lubi otaczać się baśniowymi wzorami, również świeczki woodwick stanowiły ciekawą ofertę i przyciągały wzrok efektownymi rozwiązaniami opakowań, kolorów i oczywiście zapachów. Tym razem postawiłam na woski zapachowe i kupiłam te, które najbardziej pobudziły mój apetyt, czyli połączenie woni świeżych jagód z syropem klonowym, następnie przenikliwy aromat ciasta cytrynowego, które piekła moja babcia, byłam zachwycona. Wychodząc ze sklepu wiedziałam, że jeszcze tu wrócę, tak bogata oferta nie mogła zostać niezauważona przez moich znajomych.

 

Zarówno woski zapachowe jak i świece zapachowe były doskonałym pomysłem na relaks dla kobiet jak i dla mężczyzn, dla których specjalnych aromatów nie brakuje, chociażby połączenie zapachu drzewa palisandrowego, zielonej trawy i mieniącego się bursztynu. Dobre rozwiązania trzeba realizować i wcielać w życie.