Coaching indywidualny pomógł firmie

Nasza firma miała problemy finansowe. Sprzedaż naszych produktów cały czas spadała, klienci od ans odchodzili, a nasza motywacja również nie była największa.

Coaching indywidualny może dać drugach oddech

szkolenia menadżerskieJak się wie, że każdy się stara, a jednak to nie przynosi pożądanych efektów, to można stracić wiarę w swoją pracę. Mimo iż zawsze lubiłam pracę w naszej firmie to i tak przychodziłam z coraz mniejszą ochotą do biura, bo czułam, że to będzie paskudny dzień. Baliśmy się, że jak tak dalej pójdzie to nasz szef zdecyduje się o zamknięciu firmy, a my stracimy pracę. Na szczęście do tego nie doszło, ponieważ nasz szef zainwestował w coaching zespołowy, a przy okazji też w szkolenia sprzedażowe. Najpierw jednak był coaching indywidualny. Przyszedł do nas wykładowca, który motywował nas do dalszej pracy i rozwoju, kazał się nam nie martwić o wszystko tylko skupić się na naszych zadaniach i jak najlepszym ich wykonywaniu. Nie miało to natychmiastowego efektu, po jednym spotkaniu nie da się wszystkiego zmienić, ale jednak zaczęliśmy patrzeć na pracę z większym optymizmem. Potem przyszły szkolenia sprzedażowe. Dowiedzieliśmy się na nich o nowych technikach sprzedażowych, jak przekonywać klientów do kupowania dodatkowych produktów. Część informacji była dla nas oczywista, ale część była dla ans nowością, chcieliśmy sprawdzić, czy faktycznie to zadziała.

To dało nam motywację do pracy. Jak się później okazało nasz szef poszedł na szkolenia menadżerskie i tam się dowiedział, że takie połączenia szkoleń są bardzo korzystne dla firmy.