Do czego wykorzystać czarną folię strech?

Wszyscy doskonale wiemy czym jest folia strech i coraz więcej osób z chęcią wykorzystuje ją nie tylko do przesyłek, ale również w życiu codziennym. Chcąc zakupić taką folię możemy spotkać się z jej przezroczystą wersją lub w kolorze, zwłaszcza czarnym. Czym różni się kolorowa folia od tej bezbarwnej i do czego najlepiej ją zastosować?

Folia strech w kolorze czarnym

czarna folia do owijaniaObecnie folia do pakowania znajduje swoje zastosowanie nie tylko w transporcie, ale także w naszych domach. Wykorzystujemy ją do zabiegów kosmetycznych takich jak coraz popularniejszy body wrapping, czy olejowanie włosów, ale też i w naszej kuchni. Pakowanie żywności w folię pozwala zachować im dłużej świeżość, ale także minimalizuje przenikanie zapachów w naszej lodówce. Czarna folia do owijania również może być stosowana w ten sam sposób. Oprócz koloru różni się ona tym, że jest bardzo rozciągliwa i odporna na uszkodzenia, co pozwala lepiej zabezpieczyć ładunki transportowe oraz lepiej je ustabilizować. Czarny kolor z kolei chroni produkty przed ciekawskim wzrokiem osób trzecich. Dlatego też czarną folią często zabezpiecza się ładunku RTV i AGD. Jest ona z tego też względu wykorzystywana w przesyłkach kurierskich i przez firmy i osoby prywatne. Stanowi ona bardzo tanią alternatywę dla tradycyjnych form pakowania rzeczy, jak na przykład pudełka.

Folia strech w kolorze czarnym może nam się zatem przydać, gdy prowadzimy sprzedaż internetową. Nie zawsze znajdziemy odpowiedniej wielkości pudełko w które możemy spakować nasz produkt przez co często ładujemy do niego dodatkowe gazety, czy pianki, aby zabezpieczyć przesyłkę. Tymczasem można ją owinąć w folię bombelkową i właśnie czarną folię strech zmniejszając jej gabaryty. Czarna folia świetnie też sprawdza się przy wysyłce ubrań lub książek oraz gier.