Dobre grupowe treningi piłki nożnej w Krakowie

Mój syn miał praktycznie od momentu gdy był małym dzieckiem problemy z wagą. Jest to na pewno po części wina moja i męża bo gdy był mały to wręcz cieszyliśmy się z tego powodu, że syn ma taki apetyt. Do tego był bardzo spokojnym dzieckiem, które nie sprawiało problemów.

Skuteczne treningi piłki nożnej w Krakowie

grupowe treningi piłki nożnej w KrakowieDopiero gdy syn poszedł do przedszkola zauważyłam, że na tle innych dzieci jest dużo grubszy i mniej się rusza. Próbowałam jakoś ograniczyć mu przede wszystkim spożywanie słodyczy ale naprawdę bardzo ciężko jest odmówić czegoś swojemu dziecku. Dopiero gdy poszedł do szkoły to doszliśmy z mężem do wniosku, że musimy coś z tym zrobić bo przecież może syn mieć problemy zdrowotne i to w młodym wieku. Mąż zapisał go na grupowe treningi piłki nożnej w Krakowie bo piłka nożna jest jedyną dyscypliną, która jeszcze w jakiś sposób go interesuje. Te treningi odbywają się trzy razy w tygodniu i moim zdaniem są dosyć intensywnie. Na początku syn szybko się zniechęcał i nie za bardzo chciał chodzić. Jednak trener okazał się być bardzo dobry i potrafił go świetnie zmotywować do pracy. Teraz syn chodzi już trzeci miesiąc na te treningi i chodzi na nie coraz chętniej. Oczywiście nadal zdarza mu się, że po prostu najzwyczajniej nie chce mu się iść. Ale gdy tylko powiem, że na pewno trener będzie zawiedziony to ubiera się i idzie. Najważniejsze było to, że syn znacznie schudł. I nie tylko ja to zauważyłam ale także on. 

Twierdzi teraz, że lepiej się czuje gdy waży mniej. Do tego zauważyłam zmiany w jego zachowaniu. Coraz rzadziej spędza czas przed komputerem. A częściej spotyka się z kolegami i na przykład grają w koszykówkę na boisku. Wcześniej żadni koledzy do niego nie przychodzili. Teraz ma ich wielu i stał się bardziej otwarty.