dobry kurs masażu misami tybetańskim dla masażystów

Masaż kojarzy się przede wszystkim z przyjemnym dotykiem drugiej osoby, zwykle polega na dotykaniu w odpowiedni sposób oraz odpowiednią siłą wybranych części ciała. Masaże mają pomagać w relaksacji lub leczyć ciało, do takich masaży należy masaż misami tybetańskimi. Zabieg ten jest wyjątkowy z uwagi na sposób w jaki jest wykonywany – masażysta nie dotyka klienta.

Praktyczne, dobre kursy masaży misami tybetańskimi

dobry kurs masażu misami tybetańskimNie każdy lubi być dotykany przez obcą osobę, innym znudził się masaż klasyczny – takich osób jest coraz więcej. Specjalnie dla nich masażyści uczą się masowania tybetańskimi misami. Zabiegi te polegają na ułożeniu mis w odpowiednych miejscach na ciele, a następnie uderzanie w nie, aby wydobyły się dźwięki i lecznicze wibracje. Gdzie najlepiej udać się na dobry kurs masażu misami tybetańskim w Polsce? Na pewno warunkiem koniecznym nie jest wyjazd do Tybetu, w naszym kraju znajdziemy dużo specjalistów w tej dziedzinie. Ważne jest, aby kursy odbywały się stacjonarnie, a nie zdalnie. Nauczyciel odpowiednio nami pokieruje, jeżeli będzie to konieczne i oceni czy nasze uderzenia owocują odpowiednimi wibracjami, takich rzeczy nie da się ocenić na odległość. Najwięcej ofert kursów jest w Warszawie, ale znajdziemy także opcje w Poznaniu, Krakowie czy Wrocławiu. Zwykle trwają one kilka dni, jeśli jesteśmy osobami dojeżdżającymi oraz pracującymi to kursy weekendowe będą najlepszą opcją. 

Podsumowując, jeżeli zajmujemy się masażem zawodowo czy też prywatnie, to kurs masażu misami tybetańskimi może być przydatny. To wyjątkowy zabieg, który ma pozytywny wpływ na ciało i umysł. Kursy nie trwają długo, odbywają się w tygodniu oraz weekendy, w każdym większym polskim mieście – każdy więc dopasuje miejsce i termin do swoich potrzeb.