Dobrze zorganizowane urodziny

 

Mój syn skończył niedawno dziesięć lat. Zastanawiałam się nad tym jak zorganizować tą uroczystość, żeby była jednak inna niż wszystkie. I prawdę mówiąc zaczęłam szukać inspiracji w internecie. Tam jest jednak zawsze najwięcej dobrych pomysłów.

Wynajęte bumper ball na urodziny

dmuchane bumper ballMój syn tak jaki pewnie inni chłopcy w jego wieku ubi najbardziej grać w piłkę. I może to robić niemal przez cały dzień. Zawsze zastanawia mnie to, że ten sport się jemu nie nudzi. Na urodzinach mieli być oczywiście wszyscy koledzy z jego klasy. Doszłam więc do wniosku, że zorganizuje im mecz piłki nożnej. Jednak nie miał to być takie zwyczajny mecz. Chciałam żeby była to wspaniała zabawa dla każdego i żeby było wesoło. Znalazłam coś takiego jak dmuchane bumper ball i stwierdziłam, że je wynajmę. Koszt samego wynajęcia nie jest wcale wysoki. A z tego co słyszałam i widziałam w internecie jest to wspaniała zabawa dla każdego. To miała być zresztą niespodzianka dla mojego syna. W dniu urodzin poszliśmy na boisko. Tam czekały już przygotowane kule. Chłopcy musieli je na siebie założyć i mogli zacząć grać. Gdy zobaczyli te kule i powiedziałam, że mają je założyć byli bardzo szczęśliwi. Potem było sporo śmiechu. Dawno nie wiedziałam żeby tak świetnie się bawili. Gdybyśmy nie musieli kończyć zabawy to myślę, że mogli by grać w ten sposób bez końca. Bardzo im się to podobało. Syn powiedział, że była to dla niego najlepsza niespodzianka urodzinowa. Byłam z siebie dumna, że coś takiego zorganizowałam.

Podczas gdy chłopcy grali w piłkę ja robiłam im zdjęcia. W końcu musiała być jakaś pamiątka z tego szczególnego wydarzenia. Z tego co mówił mi mój syn jego jeden z kolegów też będzie miał te kule na urodzinach i już wszyscy nie mogą się doczekać tej świetnej zabawy.