Domki letniskowe nad morzem dla młodych

Nigdy nie przepadałem za wakacjami nad Morzem, szczególnie nad naszym, polskim. Uważałem bowiem, że miejscowości nie są odpowiednio przygotowane na przyjęcie turystów, a ceny są nieadekwatne do jakości. Zostało mi to po tym, jak wyjechałem na takie wakacje, do Chorwacji. Tam czułem, że wiem za co płacę.

Magazynowe domki letniskowe nad morzem

domki letniskowe nad morzemJednak pewnego razu moi znajomi zaproponowali mi my abyśmy pojechali na domki letniskowe w Sarbinowie lub Mielnie. Przyznam, że początkowo nie podobał mi się ten pomysł. Jednak stwierdziłem, że w takich wyjazdach najważniejsza jest dobra ekipa, a nie miejsce. Więc pomimo wielu obaw zdecydowałem się przyjąć tą ofertę i pojechać z nimi. Wiedziałem bowiem, że z moimi znajomymi wszędzie będzie dobrze i stworzymy niezapomniane w wspomnienia. Znaleźli oni nawet w miarę tanie domki letniskowe nad morzem, a to już należy do rzadkości. Oczywiście nie imponowały one warunki, jednak dla nas w zupełności wystarczyły. Nie chcieliśmy spędzać w nich wiele czasu, ponieważ woleliśmy siedzieć na plaży i chodzić po klubach. Nie po to przecież wynajmuje się domki letniskowe w Mielnie aby leżeć w łóżku. Jest to bowiem miejscowość w której można świetnie spędzić czas na innych atrakcjach. Finalnie więc wychodziło tak, że tylko w nich spaliśmy. Zresztą czasami nawet to nam się nie udawało. Wracając nad ranem z imprezy, braliśmy stamtąd tylko ręczniki i jakieś jedzenie. Stwierdzaliśmy, że o wiele lepiej będzie się spać na plaży, przy okazji się opalimy. Oczywiście mieliśmy ze sobą kremy z bardzo wysokim filtrem aby się za bardzo nie spalić. Domki nad morzem służą więc bardziej jako magazyny na rzeczy.

Szczególnie dla młodych ludzi, którzy nie szukają spokojnych wakacji, tylko cenią sobie bardziej aktywne formy spędzania czasu. My tak samo, odpoczywaliśmy tylko po to aby zebrać siłę na dalszą zabawę. Podobało mi się również to, że nie musieliśmy sami robić sobie jadzenia. Jest tam bowiem pełno tanich i dobrych restauracji, gdzie można smacznie zjeść.