Dziecięca pościel z bajkowymi postaciami

 

Każde dziecko posiada swoją ulubioną bajkę, w której podziwia jej głównych bohaterów. Na jej podstawie dobiera sobie zabawki, które koniecznie musi mieć i będzie się nimi bawić. Oczywiście producenci wszelkiego rodzaju gadżetów typu kubki, talerze, koszulki, plecaki czy pościele korzystają z okazji i co chwilę wypuszczają na rynek swoje artykuły z podobiznami głównych postaci z bajek. Maluchy chcą za wszelką cenę mieć wszystko na czym znajduję się ich bohater.

Bohaterowie bajek popularni na dziecięcej pościeli

pościel psi patrolDziecięcy pokój to miejsce przede wszystkim przeznaczone do zabawy. Jednakże nie zapominajmy, że oprócz ogromnej ilości zabawek, znajdować się w nim muszą wszystkie podstawowe życiowe atrybuty. Szafki, komoda, biurko czy łóżko to tylko niektóre niezbędne elementy wyposażenia. Każde łóżeczko obowiązkowo musi posiadać kołderkę wraz z pościelą. W przypadku dzieci jest to o tyle istotna sprawa iż każdy maluch chce spać przykryty kołdrą z grafiką bohatera z jego ulubionej bajki. Dużą popularnością cieszy się pościel psi patrol a więc z animacji przedstawiającej drużynę dzielnych czworonogów, które służą pomocą w najtrudniejszych sytuacjach. W sprzedaży znajdują się różne wzory pościeli o tematyce tej bajki. Produkowane są egzemplarze przedstawiające zarówno pojedyncze postacie, każde z osobna jak i projekty na których widnieją wszyscy członkowie ekipy. Imponująco przedstawia się kolorystyka czyli tło wypełniające grafikę gdyż dostępne są praktycznie wszystkie kolory tęczy. Ważną kwestią jest także materiał z jakiego wykonane są poszewki. Zdecydowanie najbardziej przyjazną opcją dla dziecka jest bawełna, która jest miękka i przyjemna w dotyku a także zapewnia odpowiednie ocieplenie podczas zimnych nocy.

Dziecięce łóżeczko jest jednym z najważniejszych atrybutów w pokoju malucha. Za jego zadowolenie odpowiada przystosowana wielkość, wygodne poduszki i kołdra a także pościel. Każde dziecko chce aby znajdowała się na niej grafika ulubionego bohatera z najczęściej oglądanej bajki. Bardzo dużą popularnością wśród maluchów cieszy się pościel na której widnieją bohaterowie bajki Psi Patrol. Dzielna drużyna czworonogów najwidoczniej zapewnia bezpieczeństwo nie tylko w bajce.