Fotografia artystyczna dla korporacji

Ostatnio wielu fotografów zajmujących się fotografią biznesowa ma pełne ręce roboty. Coraz więcej korporacji decyduje się na skorzystanie z ich usług. Ja również dostałam ostatnio takie zlecenie, choć na co dzień się tym nie zajmuje.

Fotografia artystyczna mnie interesuje

fotografia artystycznaMnie interesuje fotografia artystyczna. Umieszczam swoje prace w internecie, byłam nawet w kilku magazynach, sprzedaję też swoje fotografie. Przez to właśnie menadżer tej firmy mnie znalazł. Podobały mu się mojej fotografie i dlatego postanowił mnie zatrudnić. Jako że jest to agencja kreatywna, zajmująca się przede wszystkim niestandardowymi kampaniami marketingowymi i reklamowymi, więc chciał on żeby ich fotografia biznesowa na stronie internetowej nie była nudna i sztampowa, jak wszyscy robią, tylko kreatywna i artystyczna. Zdecydowałam się przyjąć to zlecenie. Było to dla mnie nie lada wyzwanie, ale ja lubię takie rzeczy. Przygotowałam się do tego odpowiednio i najpierw zaczęłam od przedstawienia mojego projektu menadżerowi, żeby on to zaakceptował. Potem mogliśmy przejść dalej. Dobrze, że moje studio fotograficzne jest przygotowane na takie ewentualności, dzięki czemu mogłam zaprosić wszystkich pracowników do mojego studia w Warszawie, gdzie odbyła się cała sesja zdjęciowa. Cieszyłam się, kiedy się okazało, że moja wizja zdjęć się spodobała nie tylko menadżerowi, ale również samym pracownikom.

Na pewno było to zdjęcia kreatywne, nie takie jak wszyscy mają. Dobrze jest wiedzieć, ze fotografia biznesowa nie musi być wcale taka nudna, jak myślałam.