Gdzie w Wołominie znajdę fotografa ślubnego?

Zbliżał się mój wielki dzień. Dzień mojego ślubu. Większość rzeczy miałam już gotowych i dopiętych na ostatni guzik, ale część spraw pozostawała jeszcze nie załatwiona. Jedną z takich spraw był fotograf ślubny. Bardzo chcieliśmy, aby wykonane fotografie podczas naszego ślubu były piękne i unikalne, tak aby były bardzo dobrą pamiątką zarówno dla nas, jak i dla naszych gości.

Znaleźliśmy dobrego fotografa ślubnego

fotograf ślubny wołominBardzo zależało nam na tym, aby był to doświadczony fotograf z wieloletnim doświadczeniem na rynku, w branży fotografii ślubnej. Chcieliśmy, aby fotograf wykonał dla nas fotografię ślubną zarówno w studio fotograficznym, jak i w plenerze i podczas ceremonii zaślubin. Planowaliśmy naprawdę duże zlecenie dla fotografa, ponieważ chcieliśmy w ramach podziękować dla każdego gościa, dać mu zdjęcie z naszego ślubu. Spytałam przyjaciółki, czy wie gdzie w okolicy przyjmuje fotograf ślubny Wołomin okazała się miastem, gdzie bardzo dużo fotografów ma swoje atelier. Bez problemu udało nam się znaleźć fotografa, który spełniał nasze wymagania. Zapoznaliśmy się z jego portfolio na stronie internetowej i muszę przyznać, że było ono naprawdę imponujące. Fotografie ślubne jakie wykonywał były bardzo wysokiej jakości, a do tego dopracowane w najmniejszych nawet detalach. W dodatku miał on bardzo niskie, przystępne ceny za swoje usługi. W takiej sytuacji od razu zdecydowaliśmy się nawiązać z nim współpracę i zlecić mu wykonanie sesji zdjęciowej przedślubnej, portretów ślubnych oraz zdjęć w trakcie uroczystości.

Zadzwoniliśmy na podany numer telefonu i spytaliśmy się o wolny termin na ślubną sesję zdjęciową. Bez problemu udało nam się wybrać datę. Również w dniu naszego ślubu bez problemu wykonał on dla nas zdjęcia w urzędzie i podczas imprezy weselnej. Ten fotograf ślubny był bardzo profesjonalny i wykonał dla nas perfekcyjne i piękne zdjęcia, którymi naprawdę można było się zachwycać.