Gdzie znaleźć dobry kurs uwodzenia?

 

Któż z nas nie chciałby przykuwać zainteresowania płci przeciwnej? Oczywiście zdecydowana mniejszość. Ale jak zacząć pierwszą rozmowę? Jak zaprosić na randkę? Jak lepiej rozumieć drugą stronę i jej potrzeby? Na te i wszystkie inne pytania odpowiedzą kursy uwodzenia.

Jak uwodzić – kurs dla każdego

kurs uwodzeniaWzajemne niezrozumienie płci tworzy wiele zabawnych sytuacji i nieporozumień. Jednak każdy z nas ma coś, co uwielbia w płci przeciwnej, coś co wewnętrznie go do niej przyciąga. Dlatego właśnie decydujemy się na związek właśnie z tą, a nie inną osobą. Jeżeli mamy obawy i opory, czy jesteśmy nieśmiali, kurs uwodzenia pomoże nam się otworzyć. Nauczymy się tez na nim sztuki prowadzenia konwersacji, czyli prostych ćwiczeń retorycznych, które więcej nam o sobie mówią. Kurs na pewno nie sprawi, że staniemy się z miejsca największym bawidamkiem i podrywaczem, jednak na pewno da solidny grunt pod to, że będzie mogło tak być. Kursy uwodzenia uczą nas, że możemy osiągnąć dowolny cel i to naprawdę niedużym nakładem sił. Jednak każda rozmowa z płcią przeciwną wymaga odpowiedniej techniki i podejścia, na co specjaliści od kursów uwodzenia zwracają szczególną uwagę. Dlatego nie osiągniemy tego, czego chcemy jednym, szczerym uśmiechem, czy uściśnięciem dłoni – jak na filmach. Praca nad zrozumieniem drugiej osoby wymaga podejścia psychologicznego i umiejętności współodczuwania, co nie każdy ma w sobie rozwinięte. Kursy uwodzenia dlatego również uczą empatii, za pomocą różnych inscenizowanych przedsięwzięć.

Kurs uwodzenia to bardzo fajna sprawa. Nawet jeżeli nie traktujemy takich ofert poważnie, zastanówmy się chwilę, bo coś musi być w tym, że tylko 10% biorących udział w kursach, nie znajduje partnerki lub partnera. Dla osób nieśmiałych i skrytych są one trafione w punkt.