Hurtownia papierosów Marcin w Polsce

Dochód z branży tytoniowej wynosi około 8% wypływów budżetowych w Polsce, a dodatkowo daje zatrudnienie ponad 60 tysiącom osób.

Taka hurtownia papierosów Marcin jest potrzebna w kraju.

hurtownia papierosów MarcinPrzemysł ten jest więc ważnym elementem naszego kraju. Na skale europejską, Polska jest drugim producentem tytoniu, zaraz po Włoszech. W związku z wprowadzeniem wysokiego opodatkowania na ceny wyrobów tytoniowych w 2014 roku odnotowano znaczny spadek konsumpcji oraz udziału Polski na rynku europejskim w branży tytoniowej. Z uwagi na tak ważną rolę jaką odgrywa ta gałąź przemysłu w 1995 roku utworzone zostało Krajowe Stowarzyszenie Przemysłu Tytoniowego gdzie zostali skupieni najwięksi producenci artykułów tytoniowych w Polsce. Członkowie stowarzyszenia to główne koncerny stanowiące ok. 99% całego rynku. Jednak w Polsce istnieje wiele małych przedsiębiorstw, produkujących równie wysokiej jakości wyroby. Jedną z takich firm jest Hurtownia papierosów Marcin Krasnodębski istniejącej na rynku od 1996 roku.
Siedziba firmy znajduje się w Wołominie przy ulicy Słowackiego 14. W ofercie możemy znaleźć wiele artykułów przeznaczonych do dystrybucji sprzedaży oraz produkcji. Między innymi oprócz papierosów typu silmy, mentolowe, smakowe, posiada również sprzęt do ręcznego wyrobu papierosów, tytoń, bibułki, filtry, a także cygaretki, cygara, tytoń do żucia i e-papierosy.

Hurtownia Marcin, opinie ma różne, od zachwalających jakość wyrobów i porównujących je do tych wytwarzanych przez największe koncerny, do tych mniej pochlebnych związanych z organizacją pracy.