Idealny projekt mieszkania

W pewnym momencie swojego życia postanowiłam coś zmienić. Chciałam pozamykać pewne rozdziały i po prostu pójść do przodu. Ale to wymagało ode mnie pewnej odwagi. Chciałam zmienić miasto, a to wiązało się nie tylko ze zmianą pracy ale również mieszkania. Potrzebowałam czegoś nowego, co zajmie mi głowę i skupiłam się na nowym projekcie mojego mieszkania. 

Projekt pięknego, krakowskiego mieszkania 

kraków projekt mieszkaniaZależało mi na tym, aby mieszkanie w którym zamieszkam było zupełnie inne od tego, w którym mieszkałam do tej pory. Wszystkie rzeczy mnie przytłaczały, sprawiały, że czułam się jeszcze gorzej. Chciałam zacząć wszystko od nowa, z nową nadzieją przeprowadzałam się przecież do nowego miasta i nowych ludzi, a postawiłam na kraków Projekt mieszkania niestety mnie przerósł. Wszystkie sprawy związane z wyprowadzką i przenosinami do innej pracy pochłonęły mnie zupełnie. Dlatego pomyślałam, że poszukam jakiegoś dobrego biura architektonicznego, dzięki któremu ten problem odejdzie mi z głowy, a mieszkanie stanie się dla mnie nowym początkiem. Trafiłam na bardzo sympatyczną panią architekt, której wytłumaczyłam moje podejście do tematu i to czego oczekuje od tego mieszkania, jakie ma spełniać funkcję. Ucieszyłam się niezmiernie, kiedy okazało się, że spotkałam się ze stu procentowym zrozumieniem, ale i pomocą. Okazało się, że nie każda moja koncepcja sypialni i salonu była dobra, ale pani architekt wszystko ze mną konsultowała. 

 Na każdym etapie projektu dostałam wizualizację do konsultacji. Czy te kolory mogą być, czy taka szerokość kanapy aby na pewno mi odpowiada. To było bardzo miłe, ponieważ pani architekt dodatkowo od razu pozamawiała wszystkie materiały i zadbała o to, aby wszystko wyglądało dokładnie tak jak w projekcie. To świetny nowy początek.