Identyfikator z grawerem dla psów

Jeżeli nasz lubi poznawać świat czasami bez naszej wiedzy, czyli po prostu lubi nam uciekać, musimy znaleźć rozwiązanie tego problemu. Pies który się zgubi jest nie tylko naszą stratą, ale szczególnie w miastach sporym kłopotem. Musimy rozwieszać ogłoszenia które nie przynoszą skutku, a pomóc może zwykły identyfikator na obroży.

Identyfikator grawerowany dla naszego psa

identyfikator dla psa z graweremNa takim psim identyfikatorze, możemy umieścić wszystkie dane kontaktowe do nas, w przypadku gdy pies nam ucieknie. Potencjalny znalazca, może od razu zadzwonić na nasz numer telefonu z informacją gdzie pupil się znajduje. Tabliczki grawerowane zamawia się najczęściej u producenta, który nanosi dane potrzebne do identyfikacji psa na metalową adresówkę. Jest ona wykonana z bardzo wytrzymałego laminatu grawerskiego odpornego na wszelkie warunki atmosferyczne oraz porysowania, które mogą utrudnić odczytanie napisów. Identyfikator dla psa z grawerem możliwy jest do zamontowania na obroży psa za pomocą metalowego kółeczka, które nie zerwie się po czasie. Kiedy zamawiamy adresówki dla naszego psa, do wyboru mamy dużo kształtów i kolorów. Oprócz praktycznej funkcji, adresówka pełni też rolę estetycznego prezentu dla naszego pupila. Adresówki występują także w wersjach wytłaczanych, na przykład jako typowe nieśmiertelniki.

Nawet jeżeli nasz pies nie wykazuje tendencji do uciekania, jeżeli już się to stanie, lepiej żeby był wyposażony w identyfikator. Znacząco zwiększy to szanse, że odnajdzie się w krótkim czasie cały i zdrowy. Dodatkowo wytłoczone imię psa pozwoli obcemu człowiekowi uspokoić go i przekazać właścicielowi w umówionym miejscu i czasie. W identyfikatory możemy wyposażyć także naszego kota, który często lubi przechadzać się własnymi dalekimi drogami.