Jak idealnie urządzić małą kuchnię?

Niewielkich rozmiarów kuchnie to niestety domena większości mieszań w blokach. Sama się o tym przekonałam, kiedy szukałam swojego pierwszego mieszkania i niestety większość z nich posiadała aneks kuchenny, albo właśnie malutką kuchnię. Postanowiłam jednak się tym nie przejmować i później znalazłam sposób, na jej idealne urządzenie.

Piękna kuchnia, dzięki nowoczesnym meblom 

nowoczesne kuchnie na wymiar - tychyPodczas kupowania pierwszego mieszkania zostawiłam sobie również spory zapas pieniędzy na to, aby odremontować nowe gniazdko. W moim mieszkaniu oczywiście posiadałam malutką kuchnię, którą jednak postanowiłam wyremontować na końcu. Jak się okazało była to doskonała decyzja ponieważ przechadzając się po sklepach z artykułami remontowymi oraz z meblami dowiedziałam się, że jeden ze sklepów wykonuje nowoczesne kuchnie na wymiar – Tychy są sporym miastem, aczkolwiek nie sądziłam, że znajdę w nich sklep, który mógłby wykonać meble specjalnie na moje zamówienie. Podczas remontowania reszty mieszkania wciąż głowiłam się nad tym co zrobię w przypadku kuchni nie mając żadnego pomysłu na jej urządzenie, a tymczasem jeden sklep rozwiązał wszystkie moje problemy i dzięki zamówionym meblom miałam pewność, że nowa kuchnia nie będzie zagracona, a jednocześnie pomieszczę w niej wszystko, co w kuchni powinno się znajdować. Dodatkowo szafki, które zamówiłam okazały się bardzo pojemne, więc nie miałam z ich pakownością żadnego problemu.

Dzięki nowym meblom uwierzyłam, że nawet najmniejsza kuchnia może być bardzo ładnie urządzona, ale również zaczęłam doceniać jej mały metraż i widzieć w niej atuty. Otóż meble zostały zaprojektowane w taki sposób, że podczas gotowania miałam wszystko dosłownie pod ręką, co jest zaletą zarówno dobrego zagospodarowania pomieszczenia, jak i właśnie rewelacyjnych mebli.