Jak odzyskać odszkodowanie?

Kilka lat temu brałam udział w wypadku samochodowym. Nie dostałam odszkodowania, ponieważ firma ubezpieczeniowa stwierdziła, że swoim zachowaniem mogłam się przyczynić do spowodowania wypadku. Po wypadku dość długo leżałam w szpitalu, a teraz potrzebuje rehabilitacji. Nie ukrywam, że pieniądze z odszkodowania bardzo by mi się przydały. 

Złożyłam dokumenty o odzyskanie odszkodowania

odzyskiwanie odszkodowańOstatnio dowiedziałam się, że istnieje firma, która odzyskuje zaległe, należne odszkodowania. Postanowiłam zainteresować się tematem. Udałam się do jednej z takiej firm i zapytałam na czym polega odzyskiwanie odszkodowań i co trzeba zrobić, żeby takowe uzyskać. Dowiedziałam się, że muszę wypełnić odpowiedni wniosek i złożyć wszystkie dokumenty jakie uzyskałam wtedy od mojej firmy ubezpieczeniowej. W tej firmie mieli rozpatrzeć ponownie sprawę oraz zwrócić się w moim imieniu do ubezpieczalni o zwrot należytego odszkodowania. Takie sprawy przedawniają się po 10 latach, dlatego w samą porę złożyłam odpowiednie dokumenty. Moja sprawa wyjaśniła się bardzo szybko. Już kilka dni później dostałam wiadomość, że moja sprawa została pozytywnie wyjaśniona i zostały złożone dokumenty o zwrot należytego mi odszkodowania wraz z odsetkami za zwłokę. Wobec takich procedur firma ubezpieczeniowa odpuściła i udało mi się odzyskać odszkodowanie. Już wkrótce pieniądze wpłynęły na moje konto bankowe.

Byłam bardzo zadowolona z takie rozpatrzenia sprawy. Firma bardzo szybko i sprawnie odzyskała dla mnie zaległe odszkodowanie w satysfakcjonującej dla mnie kwocie pieniężnej. Wszystko zostało rozpatrzone bez zbędnych formalności. Dużą zaletą tej firmy było także to, że gdyby sprawa trafiła do sądu to firma reprezentowałaby mnie i nie musiałabym ponosić dodatkowych kosztów obrony.