Jak wykonuje się nadruki na torbach?

Torby bawełniane z nadrukiem oraz torby płócienne z nadrukiem pochłonęły cały Internet oraz wszystkie sklepy z torbami. Nie są one drogie, oraz możemy zaprojektować naszą prywatną torbę, której nikt inny nie będzie posiadał.

Jak wykonuje się nadruki na torbach?

Torebka reklamowaTorby reklamowe z nadrukiem równie bardzo często wykorzystywane są prze firmy jako chwyt marketingowy. Są wykonane z papiery, folii lub innego materiału. Na takiej torbie musi znajdować się nazwa lub logo firmy, jednak większa uwagę ludzi przykuję krótkie hasło reklamowe, które zostanie umieszczone na takiej torbie. Jak wykonuje się nadruki na torbach? •Haft komputerowy- jest najtrwalszą formą haftowania na torbach, koszulkach, fartuchach, ubraniach roboczych, czapki itd. Ten rodzaj haftu umożliwia bardzo trwałe nanoszenie napisów lub grafiki na odzież. Może być wykonany w jedno lub wielokolorowej wersji, nawet po wielu praniach nie zmieniają koloru. •Termotransfer- jest to metoda nanoszenia na różnego rodzaju materiały napisów przy pomocy pras termotransferowych. Tego typu nadruki najczęściej stosuję się przy oznakowywaniu czapek lub koszulek. •Zrób to sam- wystarczy parę złotych i możesz mieć bawełnianą torbę zrobioną własnoręcznie. Wystarczy zakupić zwykła torbę bawełnianą bez żadnego nadruku, posiadać tekturę, kalkę oraz farby akrylowe. Wystarczy wpisać w Internet jak wykonać taką torbę i wszystko będziecie mieć ,,podane jak na talerzu’’. •Termosublimacja- nadruki te wykonuje się na materiale transferowym, specjalnymi farbami. Później przenosi się je na tkaniny poliestrowe. Farby przenikają w materiał i charakteryzują się trwałością. Termosublimacja nadaje się na tkaniny białe. Tą techniką najczęściej wykonuję się fotonadruki lub nadruki, które maja bogatą kolorystykę. •Sitodruk- jest to forma najczęściej używana do zadruku dużych oraz płaskich powierzchni. Najczęściej tą metodą nadrukowywane są różnego rodzaju napisy lub loga na parasole, koszulki, torby itd. •Folia Flock- jest to nadruk o efekcie zamszu. Nanoszona jest na materiał o różnej długości strzyż tekstylna.

Ten rodzaj druku umieszczany jest termotransferowo lub elektrostatycznie co daje nam długą żywotność i niewielką ścieralność z upływem czasu.