Jaki olej jest niedrogi?

Wiele osób z rezerwą pochodzi do produktów z konopi, mając zakorzenione w podświadomości, że silnie odurzają. Tymczasem, nie wszystkie konopie mają takie właściwości, gdyż wszystko jest zależne od stężenia procentowego psychoaktywnego THC.

Najlepsze oleje z marihuany CBD

olej z konopi cbdKonopie siewne (sativa) to odmiana, która charakteryzuje się bardzo niską, wręcz śladową zawartością THC, toteż nie wykazują one właściwości odurzających ani uzależniających. Właśnie z takich roślin pozyskuje się oleje konopne CBD, w związku z czym ich przyjmowanie jest w stu procentach bezpieczne, a sam produkt – legalny. W olejach konopnych znaleźć można od jednego do kilkudziesięciu procent leczniczego kannabidiolu, toteż są one uznawane za najlepsze jego źródło. Nie można też zapominać, że są stosowane nie tylko u ludzi, ale u zwierząt, głównie u czworonogów, które najczęściej posiadamy w naszych domach, czyli psów i kotów. W ich przypadku dawka jest mniejsza niż w przypadku ludzi, jak również nie jest konieczny zakup oleju o wysokiej zawartości CBD. Warto również wiedzieć, że są to wyroby mocno skoncentrowane, toteż w nawet małej ilości zawiesiny, znajduje się wystarczająca porcja kannabidiolu, by zaspokoiła dzienne zapotrzebowanie na tę substancję. Co ciekawe, olej z konopi CBD można też poddawać waporyzacji, co, wedle wielu, jest znacznie bardziej wydajnym i skutecznym sposobem, aniżeli doustne jego przyjmowanie. Gdy chodzi o cenę olejków CBD, to wszystko zależne jest od tego, ile procent tej substancji aktywnej zawierają.

W sklepach konopnych działających w sieci jest znacznie większy wybór olejków, toteż nie ma się co dziwić, że zdecydowana większość konsumentów stawia na ich ofertę. Ponadto, przy zakupie większej ilości produktów gwarantują one uzyskanie solidnego rabatu.