Jakie kółka do torebki wybrać?

 

Zerwanie się paska od torby sportowej czy torebki do tej pory było powodem ich wyrzucenia. W ostatnim czasie jednak wielu ludzi decyduje się na wymianę zerwanego paska na nowy. Co więcej, zakupując odpowiednie akcesoria, można zapobiec ponownemu zerwaniu paska.

Jakie kółka są najlepsze do torebek?

kółka metalowe do torebekDo niedawna jeszcze większość osób, którym zerwał się pasek w torebce czy w torbie podróżnej lub sportowej, po prostu kupowało nową. W praktyce jednak okazuje się, że jest to nieopłacalne. Pasek można wymienić na nowy, przy okazji wzmacniając go na tyle, by nie urwał się ponownie. W tym celu warto wykorzystać kółka metalowe do torebek, które będą znacznie stabilniej utrzymywały pasek od torby. W większości przypadków nie pęka sam pasek, ale element go podtrzymujący – fabrycznie wykorzystywane są w tym celu plastikowe klamry lub zaciski. Są one bardzo niskiej jakości i mocno obniżając maksymalne obciążenie torebki. Kupując kółka metalowej i zastępując nimi tradycyjne, łatwo pękające klamry można znacznie zwiększyć dopuszczalne obciążenie naszej torby. Kółka takie z pewnością nie pękną, nawet pod bardzo dużym obciążeniem. Montaż takich kółek jest bardzo prosty, jeśli zaś zakupimy do nich paski z karabińczykami, bez trudu będzie można go wymieniać. Oczywiście, kółko które kupimy powinno mieć średnicę dopasowaną do grubości paska od naszej torby czy też torebki. Wazon jest również dopasowanie koloru, tak żeby pasował do koloru naszej galanterii. W obecnych czasach zakup takich kółek jest bardzo prosty, nawet przez Internet.

Zrywający się pasek od torebki czy torby może być bardzo irytujący. Na szczęście można zapobiec skutecznie występowaniu takiej usterki. Wystarczy zakupić w tym celu zakupić metalowy element, podtrzymujący bardziej stabilnie pasek lub uchwyt.