Jakie rajstopy do sukni ślubnej

Początkowo plan był taki, żeby ślub wziąć w sierpniu. Był to ciepły okres i zdecydowanie mi to odpowiadało. Okazało się jednak, że mój ojciec nie będzie mógł w tym czasie się pojawić na moim ślubie i tylko z tego powodu postanowiłam zmienić datę. Ślub został przełożony na koniec września.

Wybór białych rajstop ślubnych ze wzorem

rajstopy ślubneUświadomiłam sobie, że we wrześniu było jednak chłodniej i musiałam do sukienki założyć rajstopy. Zdecydowałam się na krótką sukienkę do ślubu cywilnego i nie brałam pod uwagę rajstop. Nie miałam pojęcia jakie założyć, żeby do wszystkiego pasowały. Musiałam więc znaleźć odpowiednie rajstopy ślubne a nie miałam pojęcia nawet co wybrać. Siostra stwierdziła, że powinnam założyć cieliste, a mama z kolei, że białe, ponieważ będę wyglądała o wiele ładniej. Miałam dylemat jakie rajstopy wybrać i czy zdecydować się na jakieś gładkie czy wzorzyste. W sklepie z bielizną rozglądałam się jakiś czas, ale nie znalazłam nic ciekawego. Ekspedientka podpowiedziała mi, żebym przyniosła ze sobą sukienkę a ona pomoże mi wybrać odpowiednie rajstopy. Z sukienką do tego sklepu wróciłam jeszcze tego samego dnia. Może i miałam dużo czasu do ślubu, ale chciałam ten temat załatwić od ręki. Ekspedientka widząc krój sukienki od razu powiedziała, że powinnam wybrać białe rajstopy ze wzorem. Buty miałam w kolorze pudrowego różu i przez to miały się one jeszcze piękniej prezentować. Wybrałam więc białe rajstopy ze wzorem w motylki. Do sukienki pasowały wręcz idealnie.

Moja siostra widząc rajstopy przyznała jednak rację mamie. Stwierdziła, że rajstopy w kolorze cielistym nie prezentowałyby się tak elegancko jak te białe wzorzyste. Miałam cały ubiór skompletowany i pozostało mi tylko znalezienie jakiejś pasującej wiązanki ślubnej.