Kamerzysta się znalazł

Moja starsza siostra miała już wyznaczoną datę ślubu, który miał się odbyć za kilka miesięcy. Ciągle jednak nie miała odpowiedniego człowieka, który by jej zapewnił film z tego jakże ważnego wydarzenia.

Kamerzysta trudny do znalezienia

kamerzystaNie wiem, dlaczego tak późno zaczęła o tym myśleć. Przecież od dawna było wiadomo, że wideofilmowanie będzie potrzebne, skoro chcieli je mieć od samego początku. Nie wiem, może Państwo Młodzi sądzili, że kamerzysta w Lublinie znajdzie się z łatwością. Może zaś po prostu mieli ważniejsze sprawy na głowie, bo wiadomo, że jest co niemiara spraw do ogarnięcia w kwestiach ślubu i wesela. Udało się na szczęście zatroszczyć o to, aby videofilmowanie było, aczkolwiek było z tym dużo niepotrzebnego stresu właśnie z tego powodu, że tak późno się za to zabrano. Było to jednak do przewidzenia, że jeśli chce się mieć dobrego specjalistę, nie można zostawiać na ostatnią chwilę jego poszukiwania. Wszyscy dobrzy kamerzyści mają terminy zajęte na długo przed daną datą wydarzenia. Po prostu są oblegani, bo ich usługi spotykają się z dużą aprobatą. To znaczy wykonanie ich jest na naprawdę dużym poziomie, dzięki czemu po prostu mają wiele zleceń. Cieszę się, że mimo gapiostwa moja siostra znalazła też kogoś, kto zrobił dla niej wideofilmowanie i było ono naprawdę profesjonalne. Mogło być zupełnie inaczej. Na szczęście skończyło się po prostu na stresie.

Chyba jednak zawsze tak jest, że się o czymś zapomni w trakcie tak kompleksowych przygotowań. Może się zdarzyć, że tak właśnie jest i dobrze, kiedy nie ma to żadnych poważnych konsekwencji.

Dobry kamerzysta pracuje w Foto i Film-Lublin