Katolickie czasopisma w niskiej cenie

Mimo mojego młodego wieku jestem osobą wierzącą i praktykującą. Wiem, że wśród moich rówieśników jest to niestety w dzisiejszych czasach rzadko spotykane, ale ja wyniosłam taką tradycję z domu i mam zamiar ją praktykować. Wiara daje mi ogromną siłę i poczucie bezpieczeństwa. Wiele osób w moim otoczeniu uważa, że wierzy w Boga ale nie chodzi do kościoła, ponieważ nie zgadza się z przesłaniem jakie niosą księża. Dla mnie to hipokryzja.

Sklep z czasopismami katolickimi

czasopisma katolickieCo niedziela jestem w kościele, a raz w miesiącu staram się pójść do spowiedzi. Dla mnie jest to normalne, tak samo jak codzienna higiena czy spożywanie posiłków. Po prostu bez tego nie potrafię żyć. Rodzice mnie wspierają i podzielają moją bogobojność. Przyznam, że ostatnio nawet codzienna msza jest dla mnie za mało, a jako że w tygodniu długo pracuję i nie mogę sobie pozwolić, aby uczestniczyć w codziennych mszach świętych to zaczęłam kupować czasopisma katolickie. Dla mnie jest to super sprawa, bo w wolnej chwili w pracy, czy w domu mogę sobie poczytać i jeszcze bardziej szerzyć moją wiarę. Cudownie jest czytać, że są jeszcze ludzie, których tak jak mnie, religia ogromnie pasjonuje i naprawdę wielu rzeczy dzięki tym pozycjom się uczę. Jest mi przykro, że tak mało osób zakupuje takie gazety, bo naprawdę osoby, które je piszą, wkładają w nie ogrom pracy i miłości. U nas w domu mamy zasadę, że jako iż ja zamawiam je przez internet, bo jest taniej, to najpierw ja je czytam, a potem daję je dalej.

W ten sposób moi rodzice i wujkowie, również mogą poczytać ciekawą katolicką literaturę. Jestem tylko zaskoczona, jak niskie są ceny takich gazet. Uważam, że spokojnie mogłyby być droższe, bo w porównaniu z innymi kolorowymi pisemkami, niosą chociaż jakieś przesłania.