Kikimikado – czym jest i co sobą reprezentuje?

Wyroby skórzane cieszą się ogromnym powodzeniem od wielu lat. Kupujemy nie tylko skórzane torebki czy buty, ale również płaszcze, kurtki, spódnice, spodnie a nawet bluzki czy czapki. Skóra jest jednym z tych materiałów, które nigdy nam się nie znudzą, a które dają nam (całkiem zasłużone) wrażenie elegancji i luksusu. Jest to również taki materiał, który występuje w stylizacjach codziennych raczej w charakterze dodatku.

Zgodnie z zasadą „co za dużo to niezdrowo”, skórę powinno się nosić nie tylko okazyjnie, ale także w stonowanych ilościach.

Kikimikado Dlatego, gdy zakładamy skórzaną spódnicę, dobrze jest dopasować do niej zamszowe buty na koturnie i torebkę, oraz jedwabną bluzkę. Doskonałe spódnice z prawdziwej skóry wytwarza firma Kikimikado, jedna z najbardziej znanych i ekskluzywnych firm galanteryjnych na polskim rynku. Może sie ona poszczycić niezwykłym asortymentem bardzo kobiecych, precyzyjnie wykonanych wyrobów skórzanych. Kikimikado oferuje przepiękne, unikatowe torebki ze skór w różnych kolorach i o najmodniejszych fasonach, a także klasyczne piękne spódnice, spodnie, czy kurtki i płaszcze o fasonach, które fantastycznie dopasowują się do każdej stylizacji i dodają jej niezbędnego pazura. Skórzane wyroby dodają każdej stylizacji tego czegoś, sprawiają, że przestaje być ona tandetna i tania, a zaczyna wyglądać ekskluzywnie.

Sa bardzo trwałe, wygodne i ponadczasowe, dlatego inwestując kilkaset złotych w markową torebkę ze skóry, czy porządne skórzane spodnie możemy mieć pewność, że kupujemy je raz na dobrych kilka albo kilkanaście lat.