Klocki lego dla dziewczynek także są już na rynku

Niektórym dorosłym wydaje się, że klocki to zabawka dobra na prezent dla chłopca. W mojej rodzinie jednak zawsze panowało przekonanie, że klocki są dobre dla każdego. Od najmłodszych lat nam towarzyszyły i całymi dniami potrafiliśmy nie robić nic innego, jak tylko budować.

Klocki lego dla dziewczynek już nikogo nie dziwią

legoKlocki lego dla dziewczynek nie były wtedy jeszcze tak popularne w sprzedaży jak teraz. Bawiłam się więc po prostu tym, co mieliśmy w domu. Były to często zestawy przechodzone, jeszcze po kuzynach albo innych znajomych dzieciach. Nam to jednak nigdy nie przeszkadzało. Zestawy były wszystkie wymieszane razem, a to stwarzało wiele możliwości. Łączyliśmy klocki lego ninjago z zestawami technic i już mogliśmy podziwiać zupełnie inny efekt, który dyktowała nam wyobraźnia. Obecnie na rynku jest jeszcze więcej różnych możliwości, jeżeli chodzi o wybór zestawów. Można na przykład dla dziewczynek wybrać klocki lego friends. Kiedyś nie było takich luksusów, ale i tak bawiliśmy się wszyscy wyśmienicie. Może właśnie dlatego, że było trzeba korzystać z tego, co było. Doskonale się ze sobą trzymaliśmy i wszyscy potrafiliśmy się dzielić. Klocki lego technic chyba najbardziej zawsze przypadały nam do gustu, ponieważ pozwalały budować rzeczy ruchome. Bez instrukcji była to trochę wyższa szkoła jazdy, ale w sumie też większa zabawa.

Nigdy nie zapomnę jak zbudowaliśmy wielkiego samochodowego potwora. Pomieszaliśmy oczywiście wszystkie kolekcje razem. Efekt chyba zdumiał wszystkich, nawet nas samych. Nigdy tego nie zapomnę.