Kolejni oszukani przez cwanego DJ-a weselnego

Jakiś czas temu informowaliśmy o DJ -u, który w bardzo podstępny sposób okradł swoich potencjalnych klientów. Przypomnijmy, po jednym z weekendów na policję zgłosiły się cztery nowo poślubione pary, które mimo tego,m iż zapłaciły za DJ na wesele, ten nie pojawił się na uroczystości. Wówczas DJ oszukał swoich potencjalnych klientów na kwotę prawie ośmiu tysięcy złotych.

Sposób działania dj na wesele

dj na weseleJak się właśnie okazało, mimo ostrzeżeń policji oszukane zostały kolejne trzy pary. W poniedziałek do dwóch komisariatów w Warszawie zgłosiły się pary, które zostały oszukane w identyczny sposób. Łączna kwota to sześć tysięcy złotych, czyli jak wcześniej po około dwa tysiące złotych od pary. Jak wynika z ustaleń policji to ta sama osoba dopuściła się przestępstwa. Tym razem jednak jej działanie było trochę inne. Najprawdopodobniej w obawie przed prowokacja policji, młody DJ na wesele nie zapraszał jak wcześniej potencjalnych klientów do swojego mieszkania, a osobiście przyjeżdżał do ich domów. Zabieg ten w znaczny sposób utrudnia w tej chwili pracę policji, gdyż nadal nie udało się ustalić gdzie mężczyzna przebywa. Jedyne co udało się ustalić ustalić to fakt, iż mężczyzna stale zmienia numer telefonu – każdy z par kontaktowała się z nim na inny numer. Policja po raz kolejny udostępnia wizerunek mężczyzny oraz dane jakimi się posługuje, aby nie udało mu się już oszukać kolejnych osób.

Sytuacja jest niestety o tyle trudna, iż obecnie rezerwacji DJ-a dokonuje się nawet z rocznym wyprzedzeniem i tak też dokonuje się pierwszej wpłaty, co oznacza, iż oszukanych może być zdecydowanie więcej.