Kompozycje zapachowe w moim domu na uspokojenie

Obsesją moją już od bardzo dawna były zapachy przeróżne. Miałam pełno świeczek w domu, o każdym możliwym zapachu, jakieś takie elektryczne wkłady pachnące. No i też w toalecie automatyczne odświeżacze na ruch. Jednak cały czas mi czegoś brakowało.

Aromatyzacja w moim domu

aromatyzacjaGdzieś w internecie wyskoczyła mi reklama, gdy przeglądałam nowe kompozycje zapachowe, że jest teraz taka nowość. Korzysta się z niej głównie w biurach i firmach, aby przyciągnąć potencjalnych klientów, i zatrzymać ich na dłużej. Zainteresowałam się tym, bo już od dawna wiedziałam, że jest coś takiego jak aromamarketing, ale nie myślałam, że rozszerzyło się to już na większą skalę. Bo wiadomo, że w różnych galeriach jak przejdziemy i jakieś jedzenie nam zapachnie, to mamy na nie ochotę. Zazwyczaj aromatyzacja dla firm działała głównie w lokalach gastronomicznych, jednak jak widać przeniosło się to również na biura. Od razu chciałam dostać to urządzenie z zapachami do mojego domu i wybrać sobie jakiś ciekawy zapach. Chciałam, żeby tak w całym domu intensywnie pachniało coś nowego. Nie mogłam się doczekać, aż wybiorę się na spotkanie z przedstawicielką, i będę mogła powąchać wszystkie możliwe zapachy. W końcu ja i neutralizacja zapachów od dawna szłyśmy w parze, bo zapachy były dla mnie ważne, więc na pewno wybiorę sobie coś fajnego. Czułam się jak takie dziecko wybierające cukierki. Byłam taka szczęśliwa, że będę miała coś takiego, że spróbuję czegoś nowego i w całym domu rozniesie się zupełnie nowy, nieznany mi zapach. Pani miała tego naprawdę sporo. Pełno testerów z zapachami.

Nie mogłam się zdecydować, ale w końcu wybrałam dwa najpiękniejsze według mnie zapachy. Od razu zaproszę przyjaciółki, żeby im pokazać mój nowy nabytek. Ciekawe, czy im się spodoba to, co wybrałam, bo zazwyczaj mamy podobny gust.