Kupię kołowrotek Okuma

Przez wiele lat pracuję na produkcji psiej karmy. Moim zadaniem jest sprawdzenie jej jakości oraz pakowanie jej do specjalnych worków. Często wychodzę na przerwy.

Nowa znajomość i nowa inwestycja w kołowrotki Okuma

OkumaJestem osobą bardzo kontaktową dlatego bardzo szybko zdobyłem nowych znajomych. Podczas pewnego wyjścia zacząłem rozmawiać z pewnym Darkiem. Okazało się, że dzielimy taką samą pasję. Jest nią wędkarstwo. Nie miałem pojęcia, że jeździmy nawet w te same miejsca. Od razu nasze przerwy zaczęły wypełniać się rozmowami. Naszym głównym tematem był pewien sklep wędkarski w centrum Warszawy. Kupowaliśmy tam potrzebne akcesoria. Bardzo mnie to ucieszyło. Dowiedziałem się też, że jest on wielkim fanem firmy Konger. Ja miałem z niej w przeszłości spławiki oraz koszyczki. Mogłem podzielić się z nim swoim zdaniem. Ja jednak nigdy za nimi nie przepadałem. Zazwyczaj miałem rzeczy firmy Jaxon. Według mnie miała naprawdę wysokiej jakości produkty. Dariusz miał jedną wędkę tej marki i również nie mógł o niej powiedzieć złego słowa. Pewnego dnia zaproponował mi wspólny wyjazd nad Wisłę. Oboje wzięliśmy tego dnia wolne. Mieliśmy spędzić pół dnia oraz całą noc nad wodą. Ja byłem właścicielem nie wielkiej łódki, którą zamierzałem zabrać. Mojemu towarzyszowi bardzo spodobał się ten pomysł. Udaliśmy się wspólnie do sklepu. Potrzebowaliśmy czegoś na liny oraz karpie. Odpowiednia zanęta oraz puszki kukurydzy odgrywały bardzo ważną rolę w naszym życiu. Podczas oglądania sprzętu wpadły mi o oko kołowrotki Okuma. Postanowiłem sobie kupić jeden z nich w przyszłym miesiącu po wypłacie.

Darek uważał, że to naprawdę długotrwała inwestycja. Taki sprzęt był wyjątkowo wytrzymały oraz mocny. Ja potrzebowałem właśnie czegoś takiego. Nasza wyprawa nie odbyła się w ostateczności.