Kupiłem dobrej jakości rusztowania w korzystnej cenie

W zeszłym roku otwarłem swoją firmę budowlaną. Zacząłem od działalności jednoosobowej, ale zapotrzebowanie na usługi budowlane tak wzrosło, że w tym roku musiałem zatrudnić kilku pracowników. Na początek zacząłem od usług murarskich, ale teraz moja firma zajmuje się tylko i wyłącznie docieplaniem i elewacjami. Bo i tak każdy, kto postawi dom, musi go docieplić i przynajmniej otynkować.

Za rusztowanie znanej marki zapłaciłem okazjonalną cenę

rusztowania plettac w korzystnej cenieJeszcze na początku tego roku korzystałem z wypożyczalni rusztowań i nie mogę powiedzieć złego słowa na firmę, z którą współpracowałem. Do tego jeszcze zawsze mogłem skorzystać ze zwyżki – a zdarzały się zlecenia, na których skorzystanie z niej było koniecznością. Wszystko było jak najbardziej w porządku, ale pewnego dnia stwierdziłem, że bardziej będzie mi się opłacił zakup własnego rusztowania. Tym bardziej, że zaczęła się wiosna i zlecenia na prace przy elewacjach zaczęły pojawiać się jedno po drugim. Znalazłem wysokiej jakości rusztowania Plettac w korzystnej cenie i od razu zdecydowałem się na zakup dużego zestawu. Koszt takiej inwestycji wyniósł mnie prawie trzydzieści tysięcy złotych, ale wiem, że zwróci mi się to w ciągu roku. Udało mi się kupić dobre rusztowanie za naprawdę niewielkie pieniądze tylko dlatego, że ten producent stosuje wyprzedaże modeli zeszłorocznych. A dla mnie to przecież nie ma znaczenia, czy rusztowanie jest z tego roku czy z poprzedniego.

Wielkimi krokami zbliża się koniec roku a moja firma ma zlecenie za zleceniem. Czekam już z utęsknieniem na srogą zimę, żeby chociaż kilka dni odpocząć. Dzięki temu, że kupiłem własne rusztowanie nie muszę już płacić za ich wynajmowanie. A były to jednak koszty, które musiałem przerzucać na swoich klientów. Mam taki zestaw, że mogę przyjąć praktycznie każde zlecenie.