Kurs projektowania ogrodów dla każdego

Od pięciu lat pracowałam w księgarni. Nie narzekałam nigdy na moją pracę jednak czułam, że mimo to muszę znaleźć sobie inne zajęcie po pracy. Skończyłam przeróżne kursy takie jak: projektowanie ogrodów, szycie na maszynie czy florystyka.

Projektowanie ogrodów i nowa praca

projektowanie ogrodów Postawiłam wykorzystać projektowanie ogrodów dla każdego  w Gliwicach i tworzyć projekty ogrodów na sprzedaż po niższej cenie. Znałam się na tym i lubiłam to. Stworzyłam parę próbnych projektów by klienci mogli sobie je zobaczyć. Poprosiłam mojego kolegę o stworzenie strony internetowej mojej działalności. Zamieściłam tam gotowe projekty i czekałam na odzew. Z początku zgłosiło się parę osób ale kończyło się zawsze na pierwszej rozmowie. Postanowiłam bardziej zareklamować moje usługi i wymyśliłam konkurs na najciekawszą wizję ogrodu. Trzy najlepsze osoby dostałyby projekt za darmo. Na szczęście konkurs udał się bardzo dobrze i zgłosiło się do niego wiele osób. Od tamtej chwili dostawałam też w końcu zlecenia. By zrealizować pierwsze zlecenie musiałam pojechać aż na Śląsk. Rzuciłam pracę w księgarni i teraz zajmuję się tylko jeżdżeniem po całej Polsce i tworzeniem projektów. Moi klienci są ogromnie zadowoleni i doceniają to jak się poświęcam. Ta praca sprawia mi wielką satysfakcję. Nie jest monotonna, ciągle się coś w niej dzieje.

Poznaje wiele ciekawych osób. Wreszcie spełniam się zawodowo. Praca w księgarni nigdy nie przyniosłaby mi tyle korzyści. Udział w kursie projektowania ogrodów był strzałem w dziesiątkę! Kto by pomyślał, że otworzy to przede mną wiele nowych możliwości.