Ładne kalendarze książkowe

Jak co roku przygotowywaliśmy na święta prezenty dla naszych kluczowych partnerów biznesowych. W zeszłym roku sprawiliśmy im spersonalizowane notesy, które były dopasowane stricte pod konkretną firmę. Takie dodatki, które tworzymy każdorazowo dla każdego partnera na pewno są o wiele lepiej odbierane, niż gotowe na rynku upominki, które nie robią aż takiego wrażenia.

Koszt za personalizowanie kalendarzy

kalendarz książkowy personalizowany

Kalendarze książkowe wiadomo, przydają się każdemu. My sami w naszej firmie polecamy, aby nasi pracownicy je wykorzystywali głównie z tego względu, że można w nich zapisywać wszystkie najwazniejsze informacje na przykład ze spotkań, które będą istotne pod kątem pracy. Codziennie jest tyle informacji do zapisania, że stwierdziliśmy, że kalendarz książkowy personalizowany będzie w tym roku bardzo atrakcyjnym pomysłem na prezent dla wszystkich naszych partnerów biznesowych. Stwierdziliśmy, że do tego trzeba znaleźć odpowiednio doświadczoną drukarnię, która na pewno bardzo dobrze poradzi sobie z zamówieniem. Dobrze by było, gdyby taki kalendarz książkowy personalizowany nie był dość drogi, gdyż musieliśmy przygotować kilkadziesiąt sztuk. Wiadomo, personalizacja na pewno sprawi, że cena za kalendarz będzie automatycznie większa, lecz przygotowani byliśmy na taką inwestycję. Kalendarz książkowy personalizowany polegał przede wszystkim na umieszczeniu logotypu konkretnej firmy na okładce.

Logotyp to bardzo ważna rzecz, dlatego jeszcze wcześniej ściągnęliśmy ze stron partnerów logo w bardzo dobrej jakości. Wszystkie informacje przekazaliśmy do firmy, która wydrukuje takie kalendarze na podstawie projektu graficznego, który przygotowaliśmy. Wszystkie kalendarz książkowy personalizowany wyszło naprawdę super, a klienci będą zadowoleni.