Lipittour

Ta firma uaktualnia nowe promocje a dokładnie dzieci do lat 12 podróżują o 50 złotych mniej łącznie z opiekunem nowością jest również rabat dla zmienniczek a to oznacza że jak ktoś jedzie w jedna stronę a druga osoba z tego kraju własne wraca to jest rabat na około 20 złotych .

Jedziemy busem z Olsztyna do Holandii

busJest również rabat dla osób które bardzo często podróżują tym autobusem jest to rabat od 10 do 50 złotych , ale kategorycznie musi to być stały klient tej akurat firmy Lecz ma on ograniczenie jedynie przez 10 miesięcy . Warto zgłaszać rabat przy rezerwacji . Kolejna ważna informacja zniżki nie łączą się . Co jakiś czas firma uaktualniamy a dokładniej dodaje jakieś nowe kierunki aby zdobywać nowych klientów . Tym razem nowym kierunkiem jest Monachium który jest już od kwietnia tego roku. Ceny w tej firmie prezentują się tak :busy do Niemiec i busy do Holandii z Olsztyna oraz Belgii . Kosztują od 220 do 270 w zależności do jakiego miasta . Najdroższe wynosi cena jeśli podróżujemy do trzebnicy. Bo aż 270 a najtaniej do Bolesławiec PKP , Średzki A4 ,swidnicki A4 , Zgorzelca Orlen oraz Złotoryja bo tylko 220 . Jednak cena z biletem powrotnym kosztuje łącznie od 410 do 470 .

Najdroższe do Oleśnicy oraz oławski bo aż 470 za osobę . Natomiast najtaniej jest do Boleslawiec gdyż jedynie 410. Płaci się również jeśli ma się zbyt dużo bagażu a dokładniej jeśli nasz bagaż wynosi ponad dwie torby trzeba będzie zapłacić 20 złotych więcej oczywiście za osobę. Busy z polski do Niemiec w tej firmie nie są jednak aż tak drogie.