Manicure w ładnych kolorach

Pięknie pomalowane paznokcie to już teraz codzienność. Chyba każda kobieta lubi mieć dłonie zadbane, z pięknym modnym kolorem. Nie trzeba mieć wcale długich paznokci by wyglądały estetycznie oraz schludnie. Paznokcie, które wykonywane są u kosmetyczki zrobione są przy użyciu profesjonalnych lakierów, żeli czy też akrylu. Samodzielnie w domu nie powinniśmy malować tymi kosmetykami naszych paznokci u stóp lub u dłoni.

Długie paznokcie w kształcie migdała

najmodniejszy manicure hybrydowy w katowicachJeśli chodzi o najmodniejszy manicure hybrydowy w Katowicach można go wykonać w kilku salonach. Pracują w nich najlepsze kosmetyki, które znają się na swojej pracy, potrafią nadać piękny kształt naszym paznokciom oraz wybrać idealny kolor. Dodatkowo takie kosmetyczki przychodzą wiele kursów i szkoleń. Dzięki temu ich praca jest wykonywana z największą starannością oraz z obowiązującymi trendami w kosmetyce. Najczęściej klientki proszą o paznokcie w kształcie kwadratu lub migdała. Takie paznokcie lekko szpiczaste są bardzo eleganckie i pasują każdej kobiecie. Można je nadać poprzez przedłużenie naturalnej płytki paznokcia. Krótkie paznokcie u rąk również mogą być ładne. Najważniejsze, żeby były schludne, skórki zadbane i odsunięte. Polecana kosmetyczka z salonu paznokci, potrafi na paznokciach namalować piękne rysunki np. łapacze snów.

Długie czy krótkie paznokcie? To w sumie nie istotne, bo ważniejszy jest ich ogólny wygląd. Kobiety chodzą do profesjonalnych manicurzystek w celu wykonania ładnego manicure. Dobrze położony lakier hybrydowy może utrzymać się nawet do 4 tygodni na naturalnej płytce paznokcia. Kobiety wykonują na przemiennie manicure hybrydowy z manicure żelowym. Ten drugi utrzymuje się dłużej. Żele są trwalsze i mocniejsze. Ich odpowiednie położenie gwarantuje trwałość.