Maskownica ze styropaniu

Wielu ludzi w momencie, gdy dorobi się własnego domu lub mieszkania, nie chce iść na żadne kompromisy w jego wystroju. Jest to zupełnie normalne, że chcą mieć idealnie takie mieszkanie o jakim zawsze marzyli. Jednak niestety nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli. Na szczęście istnieją sposoby na zamaskowanie wszystkich defektów.

Maskownica w postaci listwy sufitowej

maskownice styropianoweCzęsto wchodząc do czyjegoś domu lub mieszkania zauważamy, że ściany nie są idealnie odcięte od sufitu. Psuje to cały wygląd pomieszczenia. Nawet jeśli zatrudnimy profesjonalną firmę do odmalowania naszego mieszkania, to i tak nie mamy pewności czy wszystko wykonają tak jak byśmy tego chcieli. Dużo łatwiejszym sposobem na zakrycie wszystkich defektów jest zakup specjalnych maskownic. Maskownice styropianowe dostępne są w różnych rozmiarach, a także wzorach. Z łatwością znajdziemy coś co będzie trafiać w nasz gust. Do wyboru mamy listwy białe, kolorowe, a także takie które swoją barwą przypominają prawdziwe drewno. Pod taką listwą możemy także ukryć elementy instalacji elektrycznej. Montaż takich listw jest bardzo łatwy. Wystarczy że kupimy dobry klej montażowy, a następnie przy pomocy tego kleju przykleimy listwy pod sufitem. Nasze wnętrza od razu będą się lepiej prezentować. Z racji tego, że listwy wykonane są ze styropianu to z łatwością możemy je docinać w odpowiadający nam sposób. Dużą zaletą takich listw jest ich żywotność, która jest na naprawdę dobrym poziomie.

Listwy sprzedawane są na sztuki. Za jedną sztukę zapłacimy od kilku do maksymalnie kilkunastu złotych. Cena zależna jest od wybranego przez nas modelu, szerokości listwy, a także od tego gdzie dokonamy zakupu. Długość takich maskownic zawsze jest taka sama, wynosi ona dwieście pięćdziesiąt centymetrów.