Mąż na basenie z dzieckiem

Mój mąż ostatnio postanowił, że zacznie chodzić na basen. Oczywiście na basen nie chciał chodzić sam. Postanowił, że będzie zabierał tam naszego syna. W sumie i jemu i synowi trochę ruchu zawsze się przyda. A także w ten właśnie sposób spędzą trochę czasu tylko we dwoje a to jest także bardzo ważne.

Basen dobrym miejscem na rozrywkę

chemia basenowaMąż stwierdził, że będą chodzić na basen, który został wybudowany całkiem niedawno niedaleko naszego domu. W sumie to i dobrze, że stwierdził, że najlepszy będzie ten najbliższy. W sumie nie będą musieli tracić czasu na dotarcie do basenu. Ja miałam tylko lekkie obawy czy aby na pewno ten basen to jest dobre rozwiązanie. W sumie jest tam chemia basenowa i taki ciągły kontakt z nią to chyba nic dobrego. Zresztą do basenu wrzucane są tabletki multifunkcyjne do basenu a wiadomo, że to sama chemia właśnie. Mąż jednak zapewnił mnie, że basen jest naprawdę bardzo bezpiecznym miejscem. Zresztą skoro już niemowlęta mogą tu chodzić to znaczy, że ta chemia nie jest w żadnym stopniu szkodliwa dla człowieka. Zresztą mąż powiedział, że co jakiś czas jest przeprowadzane uzdatnianie wody basenowej a to sprawia, że nie ma tam nic niekorzystnego dla skóry dziecka. W tym basenie, który został wybudowany koło naszego domu jest także sauna. W sumie stwierdziłam, że kiedyś przejdę się z chłopakami. Oni będą się świetnie bawić w wodzie a ja skorzystam sobie z sauny. W sumie sauna jest naprawdę bardzo dobrym pomysłem szczególnie jesienią czy zimą.

Podobno do sauny używane są zapachy do sauny, które pozwalają się odprężyć. Myślę, że w ten sposób wszyscy będziemy zadowoleni. I jednak całą rodziną będziemy mieli fajne wspólne wspomnienia z wypadu na basen. Ja nie przepadam za pływaniem, ale przecież z moimi chłopakami trochę się popluskam z przyjemnością.

Czytaj więcej na: gotix.com.pl