Modne artykuły spodobały sie naszej córce

Urządzam pokój dla mojej córki. Emilka poszła już do przedszkola i postanowiłam z mężem zainwestować w jej pokój. Kupiliśmy jej nowe różowe mebelki a także większe łóżeczko i kilka gadżetów. Pokój prezentuje się teraz idealnie a Emilka jest z niego bardzo zadowolona.

Kupiłam modne gadżety córce

modne artykuły dekoracyjne dla dziecinajbardziej chyba podoba mi się lampa, którą mąż zamontował nad łóżeczkiem Emilki. Ona uwielbia słuchać bajek. Lampkę można ściemnić lub rozjaśnić więc będzie idealna w trakcie usypiania. Podoba mi się także tablica, którą mąż wybrał żeby Emilka nie rysowała po ścianach. Tablicę można w każdym momencie zetrzeć i Emilce póki co chyba najbardziej to się podoba. Każe nam rysować a ona ją wyciera. Modne artykuły dekoracyjne dla dzieci nie są w cale takie tanie. Niektóre gadżety sporo kosztują i nie mogliśmy sobie pozwolić na ich zakup. Wybraliśmy rzeczy, które są przydatne i potrzebne. Nie wszystkie artykuły takie są. Jeśli ktoś ma dużo pieniędzy i nie musi oszczędzać to na prawdę w dzisiejszych czasach można pokój urządzić w nowoczesnym stylu. Jednak moim zdaniem nie ma co przesadzać. Emilka jest jeszcze za mała na niektóre gadżety i nie wiedziałaby jak należy je użytkować. Emilce podoba się przygotowany przez nas pokój. Dzisiaj odwiedziła nas babcia i jak tylko założyła kapce to Emi wzięła ją od razu za rękę żeby pokazać babci modne artykuły dekoracyjne dla dzieci. Widać, że bardzo się cieszy ze swojego pokoju a my z mężem, że udało nam się przygotować dla niej taką niespodziankę. 

Modne artykuły dla dzieci muszą być bezpieczne i w trakcie urządzania pokoju córce zwracaliśmy na to naszą uwagę. Gadżety nie powinni mieć małych elementów, które mogą zostać połknięte przez dziecko. Niestety dzieci mają różne pomysły a my nie zawsze możemy wszystko przewidzieć.