Mycie okien w Opolu przez ochrone

Wydaje się, że jesteśmy cywilizowanym narodem a okazuje się, że słuchając osób pracujących w sklepach aż wstyd, że jesteśmy tej samej narodowości co poniektóre osoby. Mycie okien w Opolu jest nieopłacalne.

Ochrona wyjouje mycie okien

mycie okienNagminne jest jedzenie w sklepie, fajnie jeśli zachowujemy puste opakowania po batonikach czy butelkach po napojach. Ale nie wszyscy wiedzą, że jedząc w sklepie towar na wagę ciężko jest określić ile ważył przed zjedzeniem. Dotyczy to nie tylko jedzenia cukierków na wagę ale także owoców, jeśli chcemy spróbować winogrono to można spróbować jeden owoc a nie całą kiść. Niejedna firma ochroniarska ma dylemat czy jest to już kradzież czy tylko wykroczenie. Kradzieże są złe, należy je piętnować, kradną i młodzi i starzy, i biedni i bogaci, i pracownik i kierownik. Na szczęście jest ochrona, dzięki której część z tych towarów wraca na salę sprzedaży w całości. Jednak nie zawsze udaje się złapać złoczyńce. Jedni kradną jedzenie z głodu inni dla adrenaliny, coraz mniej jest tych pierwszych niestety coraz więcej jest tych drugich. Złodziej zazwyczaj kojarzy się z mężczyzną źle ubranym, o brzydkim zapachu, alkoholiku lub narkomanie. Niejeden ochroniarz wyśmieje ten opis bo okazuje się, że większość z nich ma markową odzież i nawet całkiem niezłą pracę, tłumaczą się roztargnieniem, odruchem. Inaczej ma się z pracownikami, im niższy szczebel tym więcej kradnących, szczególnie ci co twierdzą, że sprzątanie i mycie okien w Opolu jest za mało płatne i muszą sobie wyrównać wypłatę z wypłatami pracowników sklepu a czasami nawet i kierowników. Jednak najczęściej spotykamy nie jedzących, nie kradnących a bałaganiarzy. Są osoby, które uwielbiają przyrzucać towar w koszach, myślą, że niżej jest coś ciekawszego. Albo tacy co otwierają opakowania z ciuchami, po czym stwierdzają, że lepiej jeśli wszystkie otworzą i rzucą na kosze obok tłumacząc, że pracownicy są od tego aby sprzątać. Szczególnie w tej grupie są panie w kategorii wiekowej 50+.

Jednak prym wiodą te osoby, które jeśli rezygnują z zakupu towaru i zamiast odkładać je na miejsce to rzucają w kąt, jeśli jest to towar wymagający przechowywania w lodówce czy zamrażarce to bardzo szybko staje się bezużyteczny. Mycie okien nie jest dla staruszków.