Na sylwestra miałem petardy w zestawie

Na ten wyjazd czekałem od dawna. W końcu brat zgodził się mnie zabrać i byłem mu za to wdzięczny. To miał być mój pierwszy sylwester w górach i byłem tym bardzo podekscytowany. Za nic nie płaciłem i miałem tylko zaopatrzyć wszystkich w petardy.

Dużo różnych petard w kupionym zestawie

sylwestrowe zestawy petardCieszyłem się, że brat zapłacił za mojego sylwestra, bo jeszcze się uczyłem i nie miałem za wiele pieniędzy a rodziców nie chciałem prosić o pomoc. Zaoszczędziłem jednak kilkaset złotych, które w całości postanowiłem wydać na jakieś porządne petardy. O tej porze już było mnóstwo sklepów z dostępnymi petardami i wybór był spory. W jednym z punktów dostępne były sylwestrowe zestawy petard, które bardzo mnie zainteresowały. Jeden zestaw zawierał mnóstwo różnych petard, które były bardzo fajne. Zestaw nie był najtańszy, ale posiadał ogromną ilość fajerwerków i wiedziałem, że to w zupełności będzie wystarczało. W domu od razu poszedłem do brata do pokoju, żeby pokazać mu co kupiłem. Obejrzał ten zestaw dość uważnie i był pod wrażeniem. Stwierdził, że dokonałem doskonałego wyboru i kupiłem najlepszy zestaw petard. Cieszyłem się z tego, bo pierwszy raz kupowałem petardy dla kilku osób. Dla siebie to wybierałem zwykłe i zwracałem uwagę tylko na to, żeby robiły dużo hałasu. Kiedy pozostali zobaczyli co kupiłem to byli bardzo zadowoleni. Podobno jeszcze nigdy nie mieli w sylwestra tak dużej ilości różnych petard. Byłem z siebie dumny i poleciłem się w zakupach na kolejnego sylwestra.

Sylwester w górach był świetny. Impreza była udana i było mnóstwo dobrego jedzenia. Widok fajerwerków na niebie był jednak najpiękniejszą rzeczą, jaką widziałem w swoim życiu. Tego sylwestra to na pewno będę pamiętał całe swoje życie. Jeszcze nie raz przyjadę w to miejsce.