Najlepsza kawalerka dostępna w sprzedaży

Bardzo chciałem, by moja córka studiowała w naszym rodzinnym mieście. To by wiele rzeczy ułatwiło. Ale chyba taką najważniejszą kwestią był mój spokój. To była moja jedyna córeczka i bałem się, jak sobie sama poradzi w wielkim świecie. Tym bardziej, gdy usłyszałem, że jej koleżanki jednak nie wybierają się do tego samego miasta gdzie ona, więc będzie musiała szukać współlokatorów wśród obcych do wynajmowanego mieszkania.

Kawalerki dostępne w sprzedaży

kawalerki na sprzedażNie dawało mi to spokoju. Do jej wyjazdu było coraz bliżej, a ja się coraz bardziej denerwowałem. Na dodatek nie mogła znaleźć żadnego mieszkania na wynajem blisko uczelni i już szukała gdzieś daleko od centrum, a dodatkowo osoby, które zgłaszały się do zamieszkania z nią zdecydowanie mi się nie podobały. Wtedy to podjąłem ostateczną decyzję, po konsultacji z żoną, że zdecydujemy się na zakup nowego mieszkania. Chcieliśmy znaleźć coś małego, co wystarczyłoby córce do spokojnego mieszkania gdzie jednocześnie będzie miała blisko do uczelni i nie będzie potrzebować innych lokatorów. Kawalerki na sprzedaż jakie przeglądałem były akurat umiejscowione w świetnych lokalizacjach i do tego były całkiem przystępne cenowo biorąc pod uwagę nawet obecne wysokie ceny nieruchomości w kraju. Moja córka się tego nie spodziewała, ale bardzo jej się ten pomysł spodobał, bo zapewniał dużą wygodę i spokój, tak jej, jak i nam, czyli rodzicom, którzy nie będą musieli się tak martwić.

Kawalerka, którą udało się znaleźć była całkiem spora, nawet jak na mieszkanie, które przecież docelowo jest nie za wielkie. Nawet gdybyśmy chcieli zostać na noc, to byśmy spokojnie przespali się na materacu. A gdy córka skończy studia, to jeśli sama nie będzie chciała korzystać z tego mieszkania, to zostaje wynajem.