Najlepszy dj z pomorskiego

Praca dj-a wcale nie należy do najłatwiejszych. Ciągłe rozjazdy, praca w stresie i oczywiście to, że słucha stale narażony jest na głośną muzykę i wysokie częstotliwości. Jednak sława, jaką można tą drogę zdobyć, oraz oczywiście wynagrodzenie, jakie zgarniają najlepsi dj-e wielu młodych i starszych ludzi przyciąga jak magnes. 

Województwo pomorskie może pochwalić się najlepszym dj-em

dj pomorskieZapewne niewielu z was wie, ale w naszym kraju również organizowane są konkursy i festiwale podczas trwania których wybierany jest najlepszy dj. Uczestnicy muszą porwać swoją muzyką nie tylko ludzi zgromadzonych po to, aby się pobawić, ale również jury, które składa się z osób, które posiadają wielką wiedzę i duże doświadczenie. Ostatni taki konkurs odbywał się w lipcu tego roku w Szczecinie. Aż dziw bierze, jak spojrzy się na zdjęcia ilości ludzi, którzy przyszli aby posłuchać elektronicznej muzyki. Zwycięzcą tegorocznego festiwalu, który trwa dwa dni został dj pomorskie. To wielki zaszczyt i na pewno drzwi które otwierają drogę na karierę, kto wie, może i międzynarodową. Co ciekawe widzowie mogli posłuchać zarówno muzyki elektrycznej, jak i muzyki granej na żywo na przykład przez basistę, saksofonistę czy skrzypka. Takie połączenie nowoczesnej muzyki z brzmieniem instrumentów klasycznych daje niesamowity efekt końcowy. Tegoroczny poziom był niesamowicie wysoki a jury miało bardzo twardy orzech do zgryzienia. 

Obecnie dj są niesamowicie popularni. Wynajmuje się ich i zaprasza nie tylko po to aby uświetnili swoim występem jakiś koncert czy impresę. Bardzo często młode pary rezygnują z zespołów weselnych właśnie na rzecz dj. Młodzi wolą bawić się do muzyki odtwarzanej z oryginalnego nagrania, nie ma co do tego watpliwości. Jednak wszystko ma swój urok.