Niedroga siatka ogrodzeniowa

Wykonanie ogrodzenia wokół domu czy firmy może być zrobione z drewna, stali, cegieł czy betonu. Jedni chcą się odgrodzić od otoczenia masywnym murem, a inni wolą postawić lekkie ogrodzenie, które jedynie wydzieli ich teren.

Ile kosztują siatki ogrodzeniowe?

tanio siatka ogrodzeniowaPrzeważnie duże i luksusowe domy mają równie okazałe ogrodzenie, które stanowi barierę nie do przejścia dla intruzów. Jednak w przeciętnych domach, na działkach czy wokół firm, nie ma sensu stawiać takiego ogrodzenia. Z powodzeniem można wykonać je z siatki czy gotowych paneli. Tanio siatka ogrodzeniowa będzie dostępna w wielu marketach budowlanych, a już na pewno w sklepach internetowych. Możemy ją wykorzystać jako ogrodzenie posesji, kurnika, kojca dla psów czy po prostu wydzielenie jakiegoś terenu. Siatka jest na pewno lżejsza od innych typów ogrodzeń, ale jest też łatwa w montażu, dzięki czemu nie potrzeba do jej wykonania wzywać fachowców. Siatki ogrodzeniowe rozciąga się i przytwierdza do specjalnych słupków stalowych, które można zabetonować w podłożu, wbić na odpowiednią głębokość lub zamocować na specjalnych kotwach. Samą siatkę mocuje się specjalnymi przelotkami z haczykami do słupków. Wbrew pozorom takie ogrodzenie z siatki jest całkiem stabilne i wytrzymałe, zatem sprawdzi się w wielu miejscach, gdzie nie chcemy inwestować sporych pieniędzy w ogrodzeni. Może ono być wykonane na stałe lub tymczasowo. Z tym, że jeżeli chcemy je zrobić na jakiś czas, to warto słupki tylko wbić do ziemie, aby można było je łatwo zmodyfikować.

Popularne siatki ogrodzeniowe są przeważnie o czterdzieści procent tańsze od innych rodzajów ogrodzeń. Kupimy je w każdym markecie budowlanym w formie dużych rolek o określonej długości i wysokości. Najtańsze kosztują około sto – sto pięćdziesiąt złotych.