Nietypowe kalendarz trójdzielny na zamówienie

Myślałam, że można zakupić jedynie nudne kalendarze, które niczym szczególnym się nie wyróżniają. Ilekroć szukałam czegoś ciekawszego dla firmy w branży rozrywkowej, trafiałam na mur.

Kalendarz trójdzielny na zamówienie z logo firmy

kalendarz trójdzielny na zamówienieAż w końcu pewnego dnia znalazłam kalendarze książkowe na zamówienie, które były w stanie sprostać mojej osobistej wizji. Można tam było pozmieniać bardzo dużo elementów. Mogły one występować w dowolnych kolorach i mogły mieć na sobie nawet wybrany wzór. Nie musiały to być już tylko i wyłącznie kalendarze książkowe z logo, jakie mieliśmy do tej pory. Teraz mogliśmy trochę bardziej zaszaleć i poza logo umieścić sobie na kalendarzu coś jeszcze. Poza kalendarzami książkowymi staramy się zawsze zaopatrzyć także w kalendarze ścienne na zamówienie, ponieważ są to ważne elementy pod względem wizerunkowym. Kiedy ktoś wchodzi do mojego biura, widzi co wisi na ścianie. Lepiej, żeby to był kalendarz trójdzielny na zamówienie wyposażony w nasze własne logo niż jakiś inny, niezwiązany z firmą w żaden sposób produkt. Z drugiej strony mam już dosyć nudnych artykułów biurowych, które nigdy nie pasowały do naszej branży, więc wyposażam nas teraz w ciekawsze kalendarze skoro tylko je znalazłam. Jesteśmy na razie bardzo zadowoleni z firmy, która je projektuje. Pewnie będziemy się u nich zaopatrywać także w inne rzeczy, a nie tylko te kalendarze.

Skoro mają tak miłą obsługę klienta, dlaczego by nie? Takie przedsiębiorstwa właśnie powinny być przykładem dla innych. Należy troszczyć się o klienta, a wtedy on po prostu będzie wracał.