Nowatorskie listwy oświetleniowe

Domowe pomieszczenia mogą być zaprojektowane w różnych stylach aranżacyjnych. Dużą popularnością cieszą się zarówno elementy wyposażenia w klasycznym wydaniu, jak też w designerskim stylu. Co ważne – do dużych i małych wnętrz można dobrać efektowne rozwiązania. 

Modne i praktyczne listwy sufitowe

listwa oświetleniowa sufitowaJednym z atrakcyjnych aspektów domowych aranżacji mogą być materiały wykończeniowe. Doskonały przykład stanowi sztukateria, która oferowana jest w sprzedaży w rozmaitych wzorach i kolorach. Największym zainteresowaniem cieszą się modele w białym kolorze, ze względu na ponadczasowy styl i wszechstronność zastosowania. Gładkie listwy świetnie współgrają zarówno z klasycznymi, jak też nowoczesnymi wnętrzami. Dla miłośników bardziej wyrazistych form polecane są listwy ozdobne, które od razu przyciągają uwagę. Mogą to być np. modele z efektownym frezowaniem lub z wzorem florystycznym. Jednym z oryginalnych projektów będzie również listwa oświetleniowa sufitowa, dzięki której urządzane pomieszczenie stanie się bardziej klimatyczne i nastrojowe. Listwy z LED można wykorzystać w różnych pomieszczeniach, w zależności od indywidualnych preferencji. Jedno jest pewne – taka sztukateria zawsze podkreśla walory domowego wyposażenia i nadaje aranżacjom niebanalnego wyrazu. W sprzedaży oferowane są listwy wąskie i szerokie, co pozwala na dopasowanie idealnego wariantu do każdego pomieszczenia. Szybko można się przekonać, że takie detale wykończeniowe są nieodzowne.

Gustowna sztukateria to jeden z takich elementów wyposażenia, który można określić jako ponadczasowy. Wysokojakościowe listwy nie tylko prezentują się oryginalnie, ale również eliminują niedoskonałości powierzchni. W sklepach proponowany jest szeroki wybór listew poliuretanowych, drewnianych, a nawet z pcv.