Obsługa imprezy firmowej

Nasza firma istnieje na rynku już piętnaście lat. Patrząc na inne marki, które brylują już od wieków nasz wynik może nie być imponujący. Dla nas jednak jest, ponieważ budowaliśmy nasze przedsiębiorstwo praktycznie od zera. Pracownicy, którzy pracują u nas teraz razem z nami zaczynali. Te piętnaście wspólnych lat trzeba było uczcić specjalnie do tego celu przygotowanym eventem. Zdecydowaliśmy się na zabawę dla pracowników i rodzin w ogrodach naszego przedsiębiorstwa.

Bez dobrego nagłośnienia ani rusz

Obsługa imprezy firmowejPrzygotowania rozpoczęliśmy odpowiednio szybciej, bo jak każdy zapewne się domyśla taka organizacja to nie bułka z masłem i nie da się tego wykonać w przeciągu kilku dni. Wszystko rozdzieliliśmy na etapy, aby łatwiej było nam się w tym wszystkim połapać. Najważniejszą rzeczą był odpowiedni catering jak również nagłośnienie. Jako, że jest to dla nas wielka uroczystość w obecności rodzin chcieliśmy wyróżnić naszych najlepszych pracowników. Jako, że impreza odbywała się na świeżym powietrzu potrzebowaliśmy nie tylko odpowiedniego sprzętu, by nagłośnienie było odpowiednie ale również obsługi. Na początku dobrym pomysłem była prośba o pomoc do panów z działu technicznego, jednak zależało nam na tym, abyśmy wszyscy mogli tego dnia razem świętować. Postawiliśmy wobec tego na zatrudnienie obsługi technicznej wraz ze sprzętem. Byli to specjaliści, którzy bardzo dobrze rozumieli się z konsoletami jakie wypożyczyliśmy na czas przyjęcia w ogrodzie.

Wszystko poszło bardzo sprawnie, a co najważniejsze bez żadnych technicznych wpadek. Firma obsługująca pod względem elektronicznym nasz event przybyła z samego rana, aby wszystko podłączyć i kilka razy przeprowadzić próbę mikrofonu oraz głośników. Zabawa była do rana, a pracownicy wzruszyli się nagrodami. 

Więcej na stronie http://www.maxsound.pl