Pierścionek bursztynowy na urodziny

Kiedy skończyłam 25 lat zamiast prezentów wiele osób, szczególnie z rodziny dało mi po prostu gotówkę. Właściwie ucieszyło mnie to bo dzięki temu mogłam kupić sobie coś wyjątkowego, co będzie podobać mi się w stu procentach. Zdecydowałam, że kupię sobie jakiś nowy, ładny pierścionek. Często na biżuterie szkoda mi pieniędzy, ponieważ jestem studentką i zawsze są jakieś inne, ważniejsze wydatki.

Wybrałam piękny pierścionek z bursztynem

pierścionek z bursztynem cenaJak tylko miałam trochę więcej wolnego czasu od razu poszłam do jubilera żeby poszukać jakiegoś ładnego pierścionka. U jubilera był naprawdę duży wybór i podobało mi się bardzo dużo różnych pierścionków. Mam dużo biżuterii z różowego złota i myślałam, że i tym razem kupię coś tego typu. Jednakże kiedy tylko zobaczyłam jeden z pierścionków to od razu się zakochałam. Był to piękny złoty pierścionek z dużym, bursztynowym oczkiem. Wydał mi się on po prostu magiczny i od razu wiedziałam, że będę go miała w swojej kolekcji. Niestety jeżeli chodzi o ten pierścionek z bursztynem cena nie była jakoś bardzo powalająca, ale spodobał mi się on tak bardzo, że po prostu musiałam go kupić. Wydałam na niego wszystkie pieniądze, które dostałam na urodziny i dołożyłam też małą kwotę z własnego budżetu. Ale nie żałuję tego ani trochę, ponieważ nowy pierścionek noszę praktycznie codziennie i pasuje mi on do każdego stroju. Pierścionek podoba mi się najbardziej w świetle słonecznym, ponieważ pięknie wtedy błyszczy.

Jestem zadowolona, że udało mi się znaleźć naprawdę ładny pierścionek. Nie spodziewałabym się, że biżuteria z dodatkiem bursztynu spodoba mi się tak bardzo, ponieważ wcześniej nie miałam takiej biżuterii w żadnej formie w swojej kolekcji. Teraz jestem pewna, że niedługo znów kupię coś z bursztynu. Może długie kolczyki albo jakąś ładną, delikatną bransoletkę.