Planowanie wesela dla wymagających – szukanie zespołu

Jestem konsultantem ślubnym od dwóch lat. Nie raz miałam do czynienia z różnymi parami. Natomiast ostatnio przytrafiła mi się para, która była jak dla mnie idealnym klientem. Na początku ustaliliśmy wspólnie temat przewodni uroczystości.

Będąc wymagającym ciężko zrealizować wesele na spokojnie

zespół na wesele WarszawaKolejno przedstawiłam kilka miejsc, w których miałoby się odbyć przyjęcie. Z racji tego, że oboje Państwo Młodzi pochodzili z Warszawy chciałam dla nich zespołu również z Warszawy. Zaproponowałam im kilka zespołów weselnych i dj’ów. Jednak oboje stawiali na zespół. Pierwszym był zespół na wesele Warszawa. Jednak nie do końca przypadł im do gustu. Nie spodobało im się to, że w zespole grają sami mężczyźni. Kolejnym zespołem był zespół weselny z Warszawy. Kiedy zobaczyli ich wykonania nie wiedzieli co powiedzieć. Był to zespół mieszany. Pierwsze skrzypce w wokalu należały do młodej dziewczyny, ale również wokalistą był jej kolega po fachu. Młoda Para była zachwycona różnorodnością ich występów jak również tym, że każdy z nich grał na innym instrumencie. Zachwyceni byli też tym, że jedna z dziewczyn grała na perkusji. Tak więc zespół został wybrany. Młoda Para chciała aby każdy z ich gości otrzymał niepowtarzalny upominek. Zaproponowałam więc żeby dla każdego z gości przygotować mała paczuszkę, do której będzie przypięta sentencja, która młodym kojarzy się właśnie z tą osobą.

Dwa dni po ich weselu spotkałam się z nimi na ostatnie spotkanie. Byli tak bardzo zadowoleni, że powiedzieli że będą każdemu ze swoich znajomych polecać naszą firmę. Bardzo mnie to ucieszyło, bo lubię kiedy nasi klienci są zadowoleni.